Cenk Yazma

Sırala
Toplam 102 ürün görüntüleniyor.

Cenk Yazma Markası

Yazmalar tarihsel olarak ilk yıllarda sert doğa şartlarından korunmak amacı ile kullanılmaya başlanmıştır. Ancak zaman içerisinde bir sembol niteliği kazanarak çok sayıda insan tarafından kullanılan bir aksesuar durumuna gelmiştir. Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen yazmanın ilk örneğine Anadolu’da yapılan arkeolojik bir kazıda rastlanmıştır. İslamiyet öncesi dönemde Roma, İran ve Hitit medeniyetlerinde yazmaların kullanıldığı görülmüştür. Sümer, Hitit ve Urartu dönemlerinde ise özgürlüğün simgesi olarak yazmalar kullanılmıştır. Piyasada çok sayıda farklı renkte ve modelde yazma çeşitleri bulunmaktadır.

Sektörde yazma üretimi ve satışı gerçekleştiren markaların başında Cenk Yazma gelmektedir. Cenk marka yazmaların renk skalası oldukça geniştir. Her yaş grubundan kadının kullanabileceği yazma çeşitleri, günlük hayatta sıklıkla kullanılmaktadır. Cenk Yazmalar düz renkte veya hazır olarak satılmaktadır. Kişiler düz yazmalara çeşitli motifler işleyebilmekte ve yazmaları kişiselleştirebilmektedirler. Cenk Yazma markası farklı hammadde içeriklerine sahip yazmaları satışa sunmaktadır. Her zevke ve her ihtiyaca yönelik yazma modeli bulmak mümkün olmaktadır. Cenk yazmalar poşetli olarak satışa sunulmaktadır. Cenk yazma modelleri çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden gönül rahatlığı ile yıkanabilmektedir. Elde yıkanmaları tavsiye edilmektedir. 

Cenk düz renk yazmalar 1. kalite %100 polyesterden üretilmektedir. Kokulu olan modeller oldukça hoş ve kalıcı kokuya sahiptir. Kişisel isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak düz yazmalar, desenli yazmalar veya içi boş yazmalar tercih edilebilmektedir. Cenk Yazma markası her sezon farklı yazma modellerini satışa sunmaktadır. Bu yazma modelleri dönemin modasına uygun motiflerde ve renklerde üretilmektedirler. Yaz aylarında genellikle açık renk ve tonları tercih edilirken, kış aylarında ise koyu renk ve tonları ilgi görmektedir. İlkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen renkler arasında; kırmızı, pembe, pudra, bebe mavi, yeşil, haki, sarı, mürdüm, gri, hardal, nar çiçeği ve lila bulunmaktadır. Sonbahar ve kış aylarında ise genellikle siyah, kahverengi, koyu kırmızı, bordo, lacivert, antrasit, mürdüm ve koyu gri tercih edilmektedir. 

Cenk Yazma Modelleri

Cenk yazmaların birçok farklı rengi ve modeli piyasada mevcuttur. Yazmalar desenlerine ve üzerlerine uygulanan el işçiliğine göre farklı modellerde bulunmaktadırlar. El işçiliği arttıkça yazma fiyatları da yükselmektedir. Cenk desenli yazmalar, birçok farklı renk alternatifi ile bulunmaktadır. Her tarza ve zevke uygun desenli modeller bulunmaktadır. İğne oyası yazma modellerinin kenarlarına çeşitli motifler işlenebilmekte, yazmalar kişiselleştirilebilmektedir. Yazma kenarlarına uygulanan rengarenk motifler yazmalara ayrı bir tarz kazandırmaktadır. Motifler ile uğraşmak istemeyen kişiler ise hazır Cenk yazmaları tercih edebilmektedirler. 

Çiçek desenli olan modeller en çok tercih edilen yazma modelleri arasında yer almaktadır. Piyasada Cenk yazmaların 90 cm’lik ve 100 cm’lik çeşitleri bulunmaktadır. Kişisel ihtiyaca göre istenilen ebat tercih edilebilmektedir. İlkbahar ve yaz aylarında tercih edilecek olan Cenk yazmalar, kişileri terletmeme özelliğine sahiptir. Hava geçirgenliği sağlamaları nedeni ile herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermemektedir. Sonbahar ve kış aylarında kullanılan Cenk yazmalar ise kış soğuğuna karşı kişileri korumaktadır. Daha kalın yapıları ile ön plana çıkmaktadırlar. 

Cenk Yazma Çeşitleri

Piyasada çok farklı renk ve model alternatiflerinde Cenk yazmalar bulunmaktadır. Her yaş grubuna yönelik renkler ile kombinlere şıklık katmak mümkündür. Cenk yazmaların kokulu olanları sıklıkla tercih edilmektedir. Desenli modeller ise özellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilmektedir. Desenli Cenk yazma modelleri çiçek, kuş, yaprak ve dal gibi motiflerde olabilmektedir. En çok tercih edilen Cenk yazma deseni ise çiçektir. Cenk yazmaların düz renk olanları oldukça tercih edilmektedir. 

Cenk oyalık yazmalara işlemeler yapılabilmekte ve son derece şık yazmalar tasarlanabilmektedir. Cenk yazmalara iğne oyası yapılabilmekte ve günlük hayatta sıklıkla kullanılabilmektedir. Cenk içi boş yazmaların ise kenarları motifli ancak orta kısımları boştur. Cenk ortası boş yazmalar, tesettür giyimde de oldukça tercih edilmektedir. Cenk sade yazmalardan ortası boş olanlara, motifli olanlardan oyalık yazmalara kadar çok sayıda farklı Cenk Yazma çeşitleri bulunmaktadır. 

Cenk Yazma Renkleri

Cenk Yazma renkleri her yaş grubuna hitap etmektedir. Oldukça geniş renk seçeneğine sahip olan Cenk düz yazma renkleri, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Tek renk Cenk Yazmalardan motifli Cenk Yazmalara kadar çok sayıda farklı alternatif bulunmaktadır. Cenk tek renk yazma renklerinde en çok tercih edilenler arasında; siyah, kırmızı, mor, zümrüt yeşili, kiremit rengi, karamel, gri, çağla yeşili, lila, mavi, gül kurusu, beyaz, pembe, yeşil, sarı, kahverengi, mürdüm, koyu kiremit, limon çiçeği, bebe mavi, açık petrol, fıstık yeşili, hardal, soğan kabuğu, koyu petrol, yavruağzı somon, açık mürdüm, pişmiş ayva, saks mavi, pastel gül, şeker pembe, soft pembe, pudra, taba, sütlü kahve, uru gül, yavruağzı, buğday, leylak, açık leylak, haki, marsala, sütlü kakao, koyu yeşil, koyu nil, koyu pudra, şarabi, ördek başı yeşil, lacivert, cam göbeği, krem bulunmaktadır. Cenk Yazma markasının diğer sade renkleri arasında; gece mavi, yağ yeşili, vişne, turkuaz, karmen kırmızı, antrasit, kirli pudra, nar çiçeği, fuşya, açık patlıcan, ekru, parlament, havacı mavi, yeşilli hardal, kına yeşili, açık kırmızı, yosun yeşili, mercan mavi, su yeşili, kemik, benetton, açık mint ve koyu somon yer almaktadır. Tek renk Cenk Yazmalar dışında motifli ve desenli yazmalar da tercih edilebilmektedir.  

Cenk Yazma Fiyatları

Cenk Yazma fiyatlarının ne olduğu merak edilmektedir. Yazma fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Yazmanın markası, yazmanın hammadde içeriği ve yazmanın uzunluğu yazma fiyatlarını belirleyen faktörler arasında yer almaktadır. Cenk Yazma markasının düz renk yazmalarının fiyatları her bütçe için son derece uygundur. Ancak baskılı ve motifli olan modellerde fiyat yükselmektedir. 90 cm Cenk Yazma fiyatları ise Cenk Yazma 100 cm yazmalardan daha düşük olmaktadır.

 Yazma modellerinde el işçiliği arttıkça yazma fiyatları da artmaktadır. Düz renk yazmalar piyasada genellikle 5’li olarak satışa sunulmaktadır. Bu paketler fiyat olarak daha uyguna gelmektedir. Cenk Yazma toptan fiyatları çok daha avantajlı olmaktadır. Toptan Cenk Yazma satın alımı için online alışveriş tercih edilebilmektedir. Online alışverişlerde Cenk Yazma markasına ait yazmalarda indirimler yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinden faydalanılarak alınabilecek en uygun fiyatlara Cenk Yazma renkleri tercih edilebilmektedir. En ucuz fiyatlar için kampanya dönemleri takip edilerek Cenk toptan yazmalar tercih edilebilmektedir. 

Cenk Yazma Nereden Alınır?

Cenk Yazma markası her sonbahar - kış ve ilkbahar - yaz dönemlerinde yeni yazma modellerini satışa sunmaktadır. Her zevke ve her ihtiyaca yönelik Cenk Yazmalar her yaştan insan tarafından tercih edilebilmektedir. Cenk yazmalar tuhafiye dükkanlarında kolaylıkla bulunabilmektedir. Sektörün öncü markalarının başında gelmesi nedeni ile yazma ve eşarp satışının gerçekleştirildiği mağazalardan Cenk yazma modelleri temin edilebilmektedir. Bunun yanı sıra zaman tasarrufu sağlamak isteyen kişiler ise online alışverişi tercih edebilmektedirler. Popüler online satış sitelerinden Cenk yazma çeşitleri satın alınabilmektedir. Yazma satışının yapıldığı markaların internet siteleri üzerinden de Cenk yazma siparişi verilebilmektedir. Online satışlarda bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde en uygun fiyatlara Cenk yazma modelleri satın alınabilmektedir. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.