Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde müşteri hizmetlerimizden veya whatsapp destek hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Önemli Hatırlatma !
İç giyim grubu(külot, atlet, sütyen), silikon ürünler, aksesuar, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayisiyla ürün hatası olmadıkça değişim ya da iade yapılmamaktadır.
Kesilen kumaşlarda ve Perdelerde, ürün hatası olmadıkça değişim ya da iade işlemi yapılamamaktadır.
Dergilerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Gönderilen ürünlerde herhangi bir ayıp veya kusur yoksa, müşteri istekli iade ise gönderim ve iade kargo ücreti müşteriye aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.