Erkek Çocuk İç Giyim

Sırala
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuk İç Giyim Modelleri

Çocuk giyiminin en vazgeçilmez unsurları arasında çocuk iç giyim modelleri bulunmaktadır. Giyim ihtiyacı insanlık tarihinin başladığı ilk andan itibaren en temel ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Geçmişte, bugün ve gelecekte de her zaman ihtiyaç duyulacak olan iç giyim ürünleri, hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için son derece önemlidir. Erkek çocuk iç giyim modelleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta çocukların sağlığı olmaktadır. Bu nedenle sentetik erkek çocuk iç giyim ürünlerinin yerine pamuklu erkek çocuk iç giyim modellerinin tercih edilmesi gerekmektedir. 

Çocuk iç giyim modelleri oldukça farklı tasarımlarda bulunabilmektedir. Erkek çocukları genellikle figürlü olan modelleri sevmektedir. Çizgi kahraman figürlü erkek bebek külotlar, erkek bebek boxerlar ve erkek çocuk slipler oldukça tercih edilmektedir. Figürlü modellerin yanı sıra bebek iç çamaşırlarının ve erkek çocuk iç çamaşırlarının farklı renk alternatifleri de bulunmaktadır.  

Erkek Çocuk İç Giyim Çeşitleri

Her yaş grubuna ve her zevke yönelik erkek çocuk iç çamaşırı çeşitleri bulunmaktadır. Erkek çocuklarının en çok beğendikleri erkek çocuk iç giyim ürünleri, figürlü olanlar olmaktadır. Erkek çocuk iç giyim kategorisinde; erkek çocuk külot ve erkek çocuk atlet bulunmaktadır. Çocuk atlet modelleri de yaka kesimine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Erkek çocuk atlet modelleri yaka kesimine göre; sıfır yaka ve bisiklet yaka olabilmektedir.  Bu atlet modelleri 0 numaradan 6 numaraya kadar her yaş grubuna hitap etmektedir. Spor fanilalar da çocukların sağlığı için %100 pamuktan üretilmiştir. 

Penye kumaştan üretilen Tutku spor fanila modeli ribana kumaşa göre daha ince yapıya sahiptir. Çocukların hassas ciltlerinde herhangi bir tahrişe veya alerjiye sebep olmamaktadır. Cilt dostu olan fanilalar cilde nefes aldırmakta ve terletmemektedir. Günlük giyime uygun olan bu fanila modelleri üzerlerinde yazılı olan yıkama talimatlarına uyulması halinde uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Beden çeşitleri ise 2, 3, 4, 5 ve 6 olarak satılmaktadır. 2 numara; 3 - 4 yaşı, 3 numara; 5 - 6 yaşı, 4 numara; 7 - 8 yaşı, 5 numara; 9 - 10 yaşı ve 6 numara; 11 - 12 yaşı ifade etmektedir. Her bedene yönelik siyah, beyaz ve gri renklerine piyasadan ulaşmak mümkündür. 

Çocuk iç çamaşırları kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında erkek çocuk boxer gelmektedir. Tutku erkek çocuk likralı boxerlar, en rahat erkek çocuk külotu olarak tercih edilmektedir. İçeriğinde bulunan yüksek pamuk oranı nedeni ile son derece rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Cilde nefes aldırmakta ve herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmamaktadır. Tüm gün gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Erkek çocuk külotları slip veya boxer olarak tercih edilebilmektedir. %100 pamuk içerikli olan çocuk atlet külotlar son derece rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. 

Erkek Çocuk İç Giyim Markaları

Erkek çocuk giyim markaları her sezon çeşitli ürünleri piyasaya çıkarmaktadır. Sezonun modasına ve trendlere en uygun baskılı modeller ve desenler satın alınabilmektedir. Erkek çocuk iç giyim markası olan Tutku, %100 pamuk içeriğe sahip atlet ve külot modelleri ile tercih sebebi olmaktadır. Her yaş grubuna uygun bedenleri ve farklı renk alternatifleri ile ön plana çıkan Tutku iç giyim ürünleri cilt dostudur. Hassas erkek çocuklarının ciltlerinde herhangi bir alerjiye ve tahrişe neden olmamaktadır. Cilde nefes aldıran yapısı ile oldukça tercih edilmektedir. Seher Yıldızı ise farklı renk alternatifleri ve %100 pamuk içeriği nedeni ile en çok kullanılan erkek çocuk iç giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Her yaş grubuna yönelik bedenleri ise piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. 

Erkek Çocuk İç Giyim Renkleri

Giyim ürünlerinin en çok tercih edilen kategorisi olan iç giyim ürünlerinin birçok farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Erkek çocuk giyim ürünlerinde baskılı modeller oldukça tercih edilmektedir. Çizgi kahraman baskılı boxer çocuk kategorisi çocukların en sevdikleri tasarımlar arasında yer almaktadır. Erkek iç giyim ürünleri %100 pamuklu olarak üretilmektedir. Bu nedenle cilt dostudur. Erkek çocuk iç giyim ürünlerinin en çok tercih edilen renkleri ise; beyaz, gri ve siyah olmaktadır. Bunun yanı sıra lacivert, saks mavisi, koyu füme, turkuaz, kırmızı, haki, toprak ve füme çocuk ve bebek boxer külotlar piyasada mevcuttur. Baskılı olan tasarımlar ise çocukların en sevdikleri tasarımlar olarak ciltte herhangi bir tahrişe neden olmamaktadır. Baskılı iç giyim ürünlerinin baskı kısımları da pamuktan üretilmekte ve herhangi bir reaksiyon yaratmamaktadır. Ancak çocuk iç giyim ürünlerinin farklı renk seçeneklerine göre ürünlerin pamuk içeriklerinde farklılık olabilmektedir. 

Erkek Çocuk İç Giyim Fiyatları

Erkek çocuk iç giyim ürünleri her gardıropta birden fazla adet bulunması gereken giyim ürünleri arasında yer almaktadır. İç giyim ürünleri hijyen ve sağlık nedeni ile sıklıkla yıkandıkları için yıpranma ve aşınma ihtimaline karşılık kişiler ekonomik olanları tercih etme eğiliminde olmaktadırlar. Erkek çocuk iç giyim ürünleri ortalama her bütçe için son derece uygundur. Ancak erkek çocuk iç giyim ürünlerinin içeriğinde yer alan ham madde karışımlarına göre fiyatlar değişebilmektedir. Çocuk iç çamaşırları fiyatlarında bir diğer belirleyici faktör ise ürünün markası olmaktadır. Ancak kişiler kendi bütçelerine en uygun erkek çocuk iç giyim ürünlerini piyasadan kolaylıkla bulabilmektedirler.

Erkek çocuk iç giyim ürünleri mağazalardan satın alınabilmektedir. Bunun yanı sıra erkek çocuk iç giyim ürünlerinin satışının gerçekleştirildiği internet sitelerinden ve popüler online alışveriş siteleri üzerinden de erkek çocuk iç giyim ürünleri temin edilebilmektedir. Erkek çocuk iç giyim ürünlerinin satışının yapıldığı internet sitelerinde bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar yapılabilmektedir. Bu kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara erkek çocuk iç giyim ürünleri satın alınabilmektedir. Bunun yanı sıra tekli alımlara göre çoklu veya toplu alımlar tercih edilebilmektedir. Erkek çocuk atletleri genellikle ikili olarak, erkek çocuk külotları ise üçlü olarak piyasada bulunmaktadır. Hem desen ve renk çeşitliliği açısından hem de bütçe açısından çoklu paketler daha avantajlı olmaktadır. 

Erkek Çocuk İç Giyim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek çocuk iç giyim ürünleri çocukların tüm gün üzerlerinde bulunan ürünlerdir. Bu nedenle kaliteli olmalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Erkek çocuk iç giyim alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta iç giyim ürünlerinin kaliteli içeriğe sahip olmasıdır. %100 pamuklu olan erkek çocuk iç çamaşırları cilt dostu olduğu için hem cilde nefes aldırmakta hem de cildi terletmemektedir. Sentetik karışımlı olan iç çamaşırları ciltte alerjik reaksiyonlar yaratabilmektedir. Bu nedenle sentetik karışımlı iç çamaşırlarının yerine pamuklu iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Baskılı modellerde de baskı kısımlarının pamuklu olmasına dikkat edilmesi önemlidir. 

Erkek çocuk iç giyim ürünleri konusunda bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise iç giyim ürünlerinin bedene uygunluğu olmaktadır. Doğru bedende seçilmemiş olan iç giyim ürünleri çocukları rahatsız ederek, hareket kabiliyetlerini kısıtlamaktadır. Bunun yanı sıra erkek çocuk külotlarının bel lastiklerinin çok sıkı olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Çok sıkı olan lastik kısımları, çocukları konforsuz hissettirmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.