Hamile ve Lohusa İç Giyim

Sırala
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Hamile ve Lohusa İç Giyim Çeşitleri

Kadınların yaşamlarının en özel süreçlerinden biri olan hamileliğin son derece konforlu ve rahat geçmesi gerekmektedir. Bu süreçte anne adayında hem duygusal hem de fiziksel bazı değişiklikler yaşanmaktadır. Bedenlerinde gerçekleşen birçok değişimin etkilerini en aza indirmek son derece önem taşımaktadır. Hamilelik sürecinde uyku kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kaliteli ve doğru seçilmiş hamile külodu ise karın bölgesini sarmakta ve rahat bir uyku deneyimi sunmaktadır. Hamile külot modelleri çeşitlilik göstermektedir. Bunun yanı sıra hamile iç giyim kategorisinde yer alan hamile atleti de hamilelik sürecinde anne adaylarının rahat ve konforlu hissetmesini sağlamaktadır. Hamileliğin ilk aylarından son aylarına kadar kullanılabilen hamile iç çamaşırları ile son derece rahat bir hamilelik süreci geçirmek mümkün olmaktadır.

Hamile çamaşırları kategorisinde yer alan lohusa külodu klasik külotlara göre daha esnektir. Lohusa kilotları pamuklu yapıları sayesinde ciltte herhangi bir tahrişe veya alerjik reaksiyona sebebiyet vermemektedir. Lohusa iç çamaşırı hamilelik döneminde alınan kiloları toparlamakta ve karın kısmından genişleyen yapısı ile karnı sarmaktadır. Lohusa külot modelleri her zevke göre piyasada bulunmaktadır. Lohusa iç giyim kategorisinde  her zevke ve her ihtiyaca yönelik farklı ürünler bulunmaktadır. Hamilelik ve lohusalık sürecini en rahat ve konforlu geçirmek için hamilelik külodu, lohusa çamaşırı ve hamile iç giyim atlet, hamile fantazi iç giyim kategorilerinden ürün seçilebilmektedir. 

Hamile ve Lohusa İç Giyim Modelleri

Hamile iç çamaşırı modelleri her zevke ve her beden uygun olarak piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. Hamile iç giyim ürünleri bol ve vücudu esnek bırakan yapıları ile rahat bir hamilelik dönemi geçirilmesini sağlamaktadır. Hamile iç giyim ürünleri sayesinde anne adaylarının hareket kabiliyetleri artmaktadır. Aynı zamanda rahat bir uyku geçirerek daha dinç olabilmektedirler. Lohusa iç giyim modellerinin farklı birçok renk alternatifi bulunmaktadır. Özellikle hastanede doğum yapan anne adayları farklı kullanım amaçları olan çok sayıda ürüne ihtiyaç duymaktadırlar. Lohusa iç giyim ürünleri; sütyen, gecelik, külot, sabahlık, pijama ve terlik gibi parçaları kapsamaktadır. Bu ürünler ayrı ayrı alınabildiği gibi set olarak da tercih edilebilmektedir. Sade lohusa iç giyim modellerinden rengarenk lohusa iç giyim modellerine kadar piyasada çok sayıda farklı seçenek bulunmaktadır. 

Hamile ve Lohusa İç Giyim Markaları

Hamile iç çamaşırı ve lohusa iç çamaşırı modelleri annelerin kendilerini rahat ve konforlu hissetmeleri amacı ile tasarlanmış olan ürünlerdir. Klasik modellere göre kullanım rahatlığı bulunan modeller birçok iç giyim markası tarafından üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Farklı modellerde ve renklerde üretilen bu ürünler farklı kullanım amaçları taşımaktadırlar. Hamile iç giyim ve lohusa iç giyim ürünlerinin kaliteli malzemelerden üretilmiş olması gerekmektedir. Pamuklu iç çamaşırları annelere hareket kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kaliteli iç giyim ürünlerinde herhangi bir yıpranma ve bozulma meydana gelmemektedir. En kaliteli hamile iç giyim markaları arasında NBB ve Tutku bulunmaktadır. Tutku hamile iç giyim kategorisinde emzirme atleti, sütyen ve hamile külodu bulunmaktadır. Pamuk içerikli olan ürünler toparlayıcı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. NBB markasının hamile iç giyim kategorisinde yer alan emzirme sütyeni ise farklı renk alternatifleri ile satılmaktadır. Beyaz, ekru, siyah ve ten rengi gibi renk seçeneklerinin arasından en çok tercih edilen renk beyaz olmaktadır. Her bedene göre emzirme sütyeni bulunmaktadır. MBB emzirme sütyenleri %80 polyamid ve %20 elastan içeriğe sahiptir. Emzirme sütyenleri çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir.  70 - 80 - 85 - 90 - 95 numaralarında beden çeşitleri bulunmaktadır. 

Hamile ve Lohusa İç Giyim Fiyatları

Hamilelik ve lohusalık süreci anne adaylarının en konforlu hissetmeleri gereken zaman dilimleridir. Hamilelik süreci için kullanılan iç giyim ürünleri anne adayının tamamen rahat hissetmesi üzerine tasarlanmıştır. Hamilelik sürecinde rahat ve pamuklu iç giyim ürünleri anne adayının psikolojisi ve bedensel sağlığını da etkilemektedir. Lohusa iç giyim modelleri ise doğum sonrasında annelerin rahatlıkla hareket kabiliyetlerinin sağlanması amacı ile tasarlanmıştır. Eşsiz tasarımları ile annelere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Piyasada hamile ve lohusa iç giyim modellerinin üretimini gerçekleştiren çok sayıda marka bulunmaktadır. Bu markalarda farklı renklerde farklı ürünler bulmak mümkündür.

Hamile ve lohusa iç giyiminde en önemli konulardan biri de fiyatlar olmaktadır. Hamile ve lohusa iç giyim ürünleri ortalama her bütçe için idealdir. Hamilelik döneminde ve lohusalık döneminde kullanılan iç çamaşırları tasarım olarak birbirlerinden keskin çizgiler ile ayrılmamakta, benzerlik göstermektedir. Bu nedenle hamile ve lohusa iç giyiminde fiyatı belirleyen temel faktörler ürünlerin markası ile ürünlerin ham madde içeriği olmaktadır. Hamile iç giyim ve lohusa iç giyim modellerinin farklı renkleri, iç giyim ürünleri satışı gerçekleştiren markalardan kolaylıkla bulunabilmektedir. Lohusa iç giyim ve hamile iç giyim toptan satın alımlar çok daha avantajlı olmaktadır. Bunun yanı sıra hamile iç giyim modellerinin ayrı ayrı alınmasına kıyasla, takımların tercih edilmesi daha uygun fiyatlara gelmektedir. Lohusa takımları annelerin her ihtiyacına uygun ürünleri içerdiğinden annelere büyük kullanım rahatlığı sağlamaktadır. 

Online satışlar son yıllarda oldukça popülerdir. Online satışlar kişilere zaman ve enerji tasarrufu sağlaması açısından oldukça tercih edilmektedir. Hamile iç giyim ve lohusa iç giyim modelleri, iç giyim ürünleri satışının gerçekleştirildiği internet sitelerinden online olarak kolay ödeme yöntemlerinden faydalanılarak satın alınabilmektedir. Popüler online alışveriş siteleri de hamile ve lohusa iç giyim satışı gerçekleştirmektedir. Markalar ve popüler online alışveriş siteleri belirli dönemlerde çeşitli kampanyalar gerçekleştirmektedirler. Kampanya dönemlerinde satın alınabilecek en uygun fiyatlara lohusa iç giyim ve hamile iç giyim ürünleri elde edilebilmektedir.

Hamile ve Lohusa İç Giyim Takımları

Hamile ve lohusa iç giyim takımları, iç giyim markaları tarafından üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Hamile ve lohusa iç giyim kategorisinde farklı kullanım amaçları taşıyan ürünler yer almaktadır. Hamile ve lohusa iç giyim ürünleri olarak; sütyen, külot, sabahlık, gecelik, pijama, emzirme atleti ve terlik sayılabilmektedir. Bu ürünler ayrı olarak satın alınabildiği gibi takım halinde de tercih edilebilmektedir. Özellikle lohusa iç giyim ürünleri satın alınırken takım olarak satın alınması daha avantajlı olmaktadır. Hamile ve lohusa iç giyim takımları mevsime göre değişiklik göstermektedir. Lohusa takımlarında kış aylarında uzun kollu ve daha kalın ürünler tercih edilmektedir. Yaz aylarında ise daha ince ve askılı modeller kullanılmaktadır. 

Hamile ve Lohusa İç Giyim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamilelikte iç giyim oldukça önemlidir. Annelerin hamilelik ve lohusalık dönemlerinde rahat hissetmeleri gerekmektedir. Anneler bu dönemlerde vakitlerinin çoğunu uyuyarak, yatarak veya oturarak geçirmektedirler. Hareketli oldukları zaman dilimlerinde ise rahatça hareket etmeleri büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle hamile ve lohusa iç giyim ürünlerinin vücudu sıkmaması gerekmektedir. Beden ölçülerinde olmayan, lastikli külotlardan uzak durulması gerekmektedir. Bunun yanı sıra hamile ve lohusa iç giyim ürünlerinin pamuklu olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Sentetik maddeler annelerin ciltlerinde alerjik reaksiyonlara ve tahrişe neden olabilmektedir. Pamuklu kumaşlar ise cilde nefes aldırmaktadır. Hamile ve lohusa iç giyim ürünlerinin kullanışlı olmalarına da dikkat edilmesi önemlidir. Emzirme sütyeninin kolaylıkla açılabilir olması, annenin bebeğini daha rahat bir şekilde emzirebilmesini sağlamaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.