Kadın Atlet

Sırala
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Kadın Atlet Modelleri

Genellikle ince pamuk ipinden üretilen iç giyim çeşidine “atlet” adı verilmektedir. Atletler cilt üzerine giyildikleri için ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona ve tahrişe sebebiyet vermemeleri için genellikle pamuklu ipten üretilmektedirler. Her yaş grubundan kadın ve erkeğin günlük giyimlerinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan atletler, herkesin gardırobunda en az birkaç tane bulunması gereken parçalardır. Piyasada her renkte ve her bedende farklı atlet modelleri kolaylıkla bulunabilmektedir. İç giyim ürünleri satışı yapan markalar çok farklı modelde atlet üretmektedirler. Markaların atlet kategorisinde “kadın atlet” ve “erkek atlet” modelleri tercih edilebilmektedir. 

Atlet kadınlar için de erkekler için de en çok ihtiyaç duyulan iç giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Bayan atlet modelleri farklı bedenlerde ve farklı renklerde üretilmektedir. Kadın atlet modelleri olarak; kalın askılı atlet, askılı atlet, ip askılı atlet, ince askılı atlet, çapraz askılı atlet ve kalın askılı atletler piyasada bulunmaktadır. İnce askılı atlet bayanlar tarafından kullanım rahatlığı ve kıyafetler ile uyumu sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. İnce askılı atletler her kıyafetin içine rahatlıkla giyilebilmektedir. Kadın askılı atlet kategorisinde kişiler kendi zevklerine ve kullanım rahatlıklarına göre uygun modelleri tercih edebilmektedirler. 

Atlet modelleri içerisinde yarım kollu olanlar da kullanılmaktadır. Sonbahar ve kış aylarında genellikle yün ve termal atletler tercih edilirken, bahar aylarında ise askılı atlet kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Standart boy atletin yanı sıra uzun atlet kadınlar tarafından tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Standart boy atlet modellerinde şort ve pantolonların bel kısmı açılabilmekte ve kişiler rahatsız hissedebilmektedirler. Bel kısmının açıkta kalmasını istemeyen kişiler ise uzun kadın atlet modellerini kullanmaktadırlar. Atlet modelleri mevsime göre de değişiklik göstermektedir. Kış mevsiminde genellikle uzun kollu atlet kadınlar tarafından kullanılırken, yaz mevsiminde ince askılı, crop veya çapraz askılı atlet modelleri tercih edilmektedir. 

Kadın Atlet Çeşitleri

Bayan atletlerinin çok farklı çeşitleri piyasada bulunmaktadır. Kadınların hem günlük giyimlerinde hem klasik giyimlerinde hem de gece şıklığında sıklıkla tercih ettikleri atletler, her yaş grubundan kadın tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle iç giyim markaları atlet çeşitleri olarak farklı modeller üretmektedirler. Kişiler kullanım rahatlıklarına ve zevklerine uygun olarak zıbınlı atlet, kare yaka atlet, bisiklet yaka atlet ve yün atlet gibi çeşitleri satın alabilmektedirler. 

Çıtçıtlı atlet kadınlar tarafından kullanım rahatlığı bakımından en çok tercih edilen atlet çeşitleri arasında yer almaktadır. İç giyim markalarının “atlet bayan” kategorisinde yer alan çeşitler arasından kişiler kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına en uygun modelleri satın alabilmektedirler. Kare yaka atlet bayanların en çok sevdikleri atlet çeşitleri arasında yer alırken, atlet takımları daha avantajlı olmaları bakımından tercih edilmektedir. Külot ve atlet bir arada satın alındığında renk tonu uyumsuzluğu gibi durumlar yaşanmamaktadır. Tutku kadın atletleri farklı renk seçenekleri ile sektörün en çok tercih edilen atlet çeşitleri arasında yer almaktadır. 

Kadın Atlet Renkleri

Her yaş grubundan insanın günlük giyimde tercih ettikleri atletler, kış aylarının kurtarıcısı durumundadırlar. Cilde nefes aldıran pamuklu atletler, ciltte herhangi bir alerjik reaksiyon yaratmamaktadırlar. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedirler. İç giyim markaları atlet modellerini çok darklı renk seçenekleri ile üretmektedirler. V yaka, bisiklet yaka, sporcu, kalın askılı, ince askılı, crop, uzun, yün, penye ve pamuklu gibi çok farklı çeşitlerde üretilen atlet modellerinde bazı renkler sıklıkla tercih edilmektedir. 

Beyaz atlet kadınlar tarafından en çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Beyazın yanı sıra renkli atlet ve siyah atlet kadınlar tarafından en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Bayan siyah atlet ve renkli bayan atlet kategorisinde çok farklı yaka tipinde atlet bulunmaktadır. Siyah atlet bayan kategorisinde siyah askılı atletler en çok sevilen modeller arasında bulunmaktadır. Lacivert atlet kadınların severek kullandıkları renkler arasında iken, renkli atletler ise kadınlar tarafından kombine uygun şekilde tercih edilmektedir. Renkli atletler, kombinlerin kurtarıcısı olarak kullanılmaktadır. 

En çok tercih edilen renkli atletler; turuncu, kırmızı, pembe, fuşya, ten rengi, kahverengi, sarı, yeşil, mavi ve gri olmaktadır. Renkli atletler genellikle askılı olarak üretilmektedir. Kolaylıkla kombinlenebilme özelliklerinden dolayı gri atlet kadınların kurtarıcısı durumundadır. Ayrıca piyasada desenli atlet modelleri de bulunmaktadır. Desenli atletler çiçek, hayvan veya geometrik desenli olabilmektedir. 

Kadın Atlet Fiyatları

Bayan atlet fiyatlarında belirleyici bazı faktörler bulunmaktadır. Atlet modeli, atlet markası, atletin hammadde içeriği ve atlet deseni kadın atlet fiyatlarını belirleyen temel faktörler arasında yer almaktadır. İç giyim markaları arasında en kaliteli markaların başında Tutku gelmektedir. Tutku kadın atlet fiyatları genel olarak ortalama her bütçe için son derece uygundur. Klasik kadın penye atlet ve kadın pamuklu atlet modelleri oldukça ekonomiktir. Ancak atlet modellerinde kullanılan içeriğe göre fiyat değişmektedir. Atletlere nitelik eklendiğinde fiyatlarda artış yaşanmaktadır. Bazı atlet modellerinde dantel ve güpür gibi materyaller kullanılmaktadır. Dantel ve güpür gibi atlete eklenen ekstra materyaller maliyeti arttırdıkları için fiyatlarda artışa sebep olmaktadır. Kadın atlet modelleri, iç giyim markalarının sitelerinde dönemsel indirime girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara kadın atlet modelleri satın alınabilmektedir. 

Kadın Atlet Nerede Satılır?

Kadınların günlük giyimlerinin bir parçası olan atletler, piyasada farklı renklerde bulunabilmektedir. Kadın atleti olarak tercih edilen modeller çeşitlilik göstermektedir. Kadın atletler hem farklı desenlerde, yaka modellerinde ve renklerde olabilmektedir. Kadın atlet modelleri, iç giyim markaları tarafından üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. İç giyim markalarından ince askılı, sporcu, crop, yün ve fitilli gibi farklı atlet modelleri satın alınabilmektedir. Bunun yanı sıra iç giyim ürünleri satışı gerçekleştiren markaların resmi internet siteleri üzerinden online olarak da atlet modelleri satın alınabilmektedir. Popüler online alışveriş sitelerinden de atlet modelleri temin edilebilmektedir. Online satışlarda kampanya dönemlerinin takip edilmesi faydalı olmaktadır. 

Kadın Atlet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Atletler, kadınların tüm gün üzerlerinde bulunan en önemli giyim ürünlerinden biridir. Günlük giyimin vazgeçilmez parçalarının başında gelen atletler satın alınırken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kadın atletleri farklı modellerde üretilmektedir. Bu nedenle kişilerin kullanım amaçlarını ve zevklerini göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Atlet modellerinin bedene uygun olmaları son derece önem taşımaktadır. Vücut ölçülerine dar veya bol olan atletler, kişileri rahatsız ve konforsuz hissettirebilmektedir. Çok dar modeller ise hareket kısıtlılığı yaşatabilmektedir. Olması gerekenden daha bol olan atlet modelleri ise kıyafetlerin altından potluk yapabilmekte ve kabarık durabilmektedir. 

Kadın atlet modelleri tercih edilirken %100 pamuk içerikli olan modellerin tercih edilmesi gerekmektedir. Atletler, kadınların ciltlerine gün boyunca temas etmektedir. Pamuklu atlet kadınların hassas ciltlerinde herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermemekte ve cildi korumaktadır. Kadın pamuk atletler, penye atletler gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra atlet modellerinin kullanılacakları mevsime uygun olarak seçilmeleri gerekmektedir. Yaz aylarında ince askılı ve pamuklu modeller, kış aylarında ise kalın askılı ve yün atletlerin tercih edilmesi önerilmektedir. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.