Gazzal Baby Cotton İp Fiyatları

Sırala
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Gazzal Baby Cotton İp Modeli
Gazzal Baby Cotton el örgü ipleri piyasada 165 metre uzunluğunda ve 50 gramlık yumaklar olarak satılmaktadır. Gazzal Baby Cotton el örgü ipi içerik olarak %60 koton ve %40 akrilik içermektedir. Gazzal Baby Cotton ipleri tığ ve şiş ile örülebilmektedir. Gazzal Baby Cotton el örgü ip çeşitlerinde birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Son derece yumuşak yapısı ve tüylenme yapmama özelliği ile sağlam ve yumuşak örgü çalışmalarının yapılmasına imkan vermektedir.

Gazzal Baby Cotton Renkleri
Her yaş grubundan çocuk, kadın ve erkeğe yönelik çok geniş renk seçenekleri sunan Gazzal Baby Cotton el örgü ipleri piyasada 50 gram olarak satılmaktadır. Gazzal Baby Cotton ip renk kataloğunda yer alan renkler; pembe, bej, beyaz, turuncu,taş rengi, pudra, mavi, sarı, kırmızı, kahverengi, ten rengi, lacivert, yeşil, lila, yavruağzı ve siyahtır. Ana ve ara renkler ile tonları mevcuttur. Gazzal Baby Cotton renkleri ile bebek ve çocuklar için de rengarenk canlı örgü ve amigurumi çalışmaları yapılabilmektedir.

Gazzal Baby Cotton Fiyatları
El örgü ipi fiyatlarında en önemli belirleyici faktörler ipin gramajı, ipin içeriği ve ipin uzunluğudur. 100 gramlık yumaklar 50 gramlık yumaklara göre daha avantajlı olmaktadır. Gazzal Baby Cotton el örgü ipi fiyatları ortalama bütçeler için idealdir. Birçok farklı renkte üretilen Gazzal Baby Cotton el örgü ipi renk değişiminde fiyat farklılığı olmamaktadır. Gazzal Baby Cotton el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan markaların online satış sitelerinde ve popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde, alınabilecek en ucuz fiyatlara Gazzal Baby Cotton el örgü ipi çeşitleri temin edilebilmektedir. Ayrıca tekli alımlara göre toptan veya çoklu alımlar daha avantajlı olabilmektedir.

Gazzal Baby Cotton İle Ne Örülür?
Gazzal Baby Cotton el örgü iplerinin yumuşak dokusu sayesinde her türlü örgü çalışmaları yapılabilmektedir. En sık tercih edilen çalışmalar ise; hırka, kazak, şal, bluz ve atkıdır. Aynı zamanda ev tekstilinde ve amigurumi ile oyuncak bebek yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır. Esneme yapmaması ve tüylenmeye karşı dayanıklı olması nedeni ile en çok tercih edilen el örgü ipleri arasında bulunmaktadır. Gazzal Baby Cotton iplerinin tek renkli 50 gr yumakları tercih edilebilir.

Gazzal Baby Cotton Nereden Alınır?
Gazzal Baby Cotton el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan tüm tuhafiye dükkanlarından ve mağazalardan temin edilebilmektedir. Gazzal Baby Cotton el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet sitelerinden ve popüler online alışveriş sitelerinden de kolaylıkla satın alınabilmektedir. Online alışverişlerde bazı dönemlerde yapılan kampanyalardan faydalanılarak, en uygun fiyatlara Gazzal Baby Cotton el örgü ipleri satın alınabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.