Himalaya Dolphin Baby İp Fiyatları

Sırala
Toplam 100 ürün görüntüleniyor.

Himalaya Dolphin Baby İp Modeli

Kadife el örgü ipleri arasında bulunan Himalaya Dolphin Baby el örgü ipleri parlak ve kadifemsi bir yapıya sahiptir. Dökülme yapmayan dokusu ile, örülen ürünlerin çok daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Himalaya Dolphin Baby el örgü ipleri hem amigurumi ile oyuncak bebek yapımlarında kullanılabilirken, aynı zamanda battaniye, ev botu, kazak, şal ve panduf gibi ürünlerin yapımında da kullanılabilmektedir. Himalaya Dolphin Baby ipleri piyasada 100 gram olarak bulunabilmektedir.

Himalaya Dolphin Baby İp Çeşitleri

Himalaya Dolphin Baby çeşitleri %100 polyester içeriğe sahiptir. 100 gramlık ve 120 metrelik yumaklar olarak satılmaktadır. Tığ ve şiş ile örülmeye uygundur. Kış ve sonbahar mevsimlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Himalaya Dolphin Baby çeşitleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Sererek kurutulmaları önerilmektedir. Himalaya Dolphin Baby çeşitleri şu şekilde belirtilebilir:

  • Himalaya Dolphin Baby
  • Himalaya Dolphin Baby Colors
  • Himalaya Dolphin Loop

Himalaya Dolphin Baby Renkleri

Himalaya Dolphin Baby el örgü iplerinin her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik son derece geniş renk yelpazesi mevcuttur. En sık tercih edilen Himalaya Dolphin Baby el örgü ipi renkleri; nil yeşili, bebe mavi, sarı, fuşya, bebe pembesi, bordo, açık mavi, turuncu, şeker pembesi, lacivert, zümrüt yeşili, mürdüm, havacı mavi, hardal, barbi pembe, pudra pembe, siyah, beyaz, krem, kırmızı, lila ve mordur. Tek renkten oluşan yumakların dışında, Himalaya Dolphin Baby Colors serisinin iki renkten oluşan yumakları ile çok farklı örgü çalışmaları da tasarlanabilmektedir. 

Himalaya Dolphin Baby İp Fiyatları

Himalaya Dolphin Baby el örgü ipleri 100 gram ve 120 metre uzunluğunda satılmaktadır. Himalaya Dolphin Baby fiyatları ortalama her bütçe için uygundur. Renk farklılıklarında fiyat değişimi olmamakla birlikte, Himalaya Dolphin Baby Colors serisinin iki renkten oluşan el örgü iplerinde az miktarda fiyat artışı olmaktadır. Himalaya Dolphin Baby el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet sitelerinde ve bazı popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en ucuz fiyatlara Himalaya Dolphin Baby el örgü ipleri satın alınabilmektedir. Ayrıca tekli alımlara göre Himalaya Dolphin Baby toptan fiyatları daha avantajlı olabilmektedir. 

Himalaya Dolphin Baby İle Ne Örülür?

%100 polyester içeriğe sahip Himalaya Dolphin Baby el örgü ipleri ile birçok farklı örgü çalışması tasarlanabilmektedir. Himalaya Dolphin Baby el örgü iplerinin en sık tercih edildiği kullanım alanları ise; ev botu, kazak, hırka, patik, panduf, bebek ve çocuk hırkaları, battaniye, atkı, şal, bere ve pançodur. Dökülme yapmayan özelliği sayesinde Himalaya Dolphin Baby, bebek battaniyeleri yapımı için son derece dayanıklı olmaktadır. Himalaya Dolphin Baby Colors serisinin iki renkten oluşan ipleri ile son derece şık battaniyeler, kazaklar ve hırkalar tasarlanabilmektedir. Ayrıca kadifemsi ve yumuşak yapısı ile Himalaya Dolphin Baby, patik yapımlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Himalaya Dolphin Loop kuzu yapımında, amigurumi ve oyuncak bebek tasarımında kullanılabilmektedir.

Himalaya Dolphin Baby Nereden Alınır?

Himalaya Dolphin Baby el örgü ipleri her türlü el örgü ipliği satışı gerçekleştiren tuhafiye dükkanları ile mağazalardan kolaylıkla temin edilebilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışı yapan markaların internet siteleri üzerinden ve popüler online alışveriş sitelerinden de Himalaya Dolphin Baby kadife ip çeşitleri satın alınabilmektedir. Online satın alımlarda dönemsel kampanyalardan yararlanılabilmekte ve en uygun fiyatlara Himalaya Dolphin Baby iplerine ulaşılabilmektedir. Online alışverişler zaman tasarufu sağlamak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.