Hobitu Cotton Macrame İp Fiyatları

Sırala
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.

Hobitu Cotton Macrame İp Modeli

Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri pamuk ve polyester karışımlı iplerdir. Makrome çalışmaları için özel olarak tasarlanmış bu ip son derece sağlamdır. Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri ile ev dekorasyonunun birçok farklı alanında kullanılabilecek çalışmalar yapmak mümkün olmaktadır. Hobitu Cotton Macrame ipleri ile oluşturulan ürünler sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilmektedir. Yumuşak yapısı ile örgü çalışmalarının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. 

Hobitu Cotton Macrame İp Çeşitleri

Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri %85 pamuk ve %15 polyester karışımlıdır. Piyasada 225 metre uzunluğunda ve 250 gram ağırlığında satılmaktadır. Hobitu Cotton Macrame iplerinin her yaş grubuna göre çok farklı renk çeşitleri mevcuttur. Günümüzde neredeyse her evde sevilerek kullanılan makrome çalışmaları için vazgeçilmez iplerdendir. Çanta, supla, duvar süsü gibi birçok makrome çalışmasının yapılabilmesine imkan veren Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri ile örülen ürünler 30 dereceyi geçirmeden çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Serilerek kurutulmaları önerilmektedir. 

Hobitu Cotton Macrame Renkleri

Çok amaçlı olarak ev dekorasyonunun birçok farklı alanında kullanılabilen Hobitu Cotton Macrame el örgü iplerinin çok farklı renk seçenekleri mevcuttur. Her yaş grubundan kadın ve erkeğin severek kullanabilecekleri Hobitu Cotton Macrame renk seçenekleri; kırmızı, beyaz, siyah, sarı, yeşil, yağ yeşili, toz pembe, kot mavi, bebe mavisi, füme, turkuaz, gri, eflatun, saks mavi, şeker pembe, küpeli, gri, bordo, krem, gül kurusu, neon pembe, neon sarı, çağla yeşili, taba, koyu lacivert, benetton, petrol, kamel, kakao, parlement, okyanus, zümrüt, taş, neon yeşil ve koyu sarıdır. Tek renklerin dışında Hobitu Cotton Macrame Multi Color iplerinin iki renkten oluşan ipleri ile kendinden renkli ve rengarenk çalışmalar tasarlamak mümkün olmaktadır. 

Hobitu Cotton Macrame Fiyatları

El örgü ipi fiyatlarını etkileyen faktörler, el örgü ipinin uzunluğu, gramajı ve hangi hammadde karışımlarından oluştuğudur. Hobitu Cotton Macreme el örgü ipleri %85 cotton ve %15 polyester içerikli olarak, 225 metre uzunluğunda, 250 gramlık yumaklar halinde satılmaktadır. Hobitu Cotton Macrame el örgü ipi fiyatları ortalama her bütçe için idealdir. Renk farklılıklarında fiyat farklılığı gerçekleşmemektedir. Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet sitelerinde ve popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel olarak indirime girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri temin edilebilmektedir. Tekli alımlara göre çoklu ve toplu olan alımlar çok daha avantajlı olabilmektedir.  

Hobitu Cotton Macrame İle Ne Örülür?

Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri ile ev dekorasyonunun birçok farklı alanında kullanılabilecek makrome tasarımları yapmak mümkündür. Hobitu Cotton Macrame iplerinin farklı renkleri ile rengarenk saksılıklar, duvar süsleri, kapı süsleri, rüya kapanları, gazetelikler, bardak altlıkları, havluluklar, suplalar, runnerlar, ayna kenarı süsleri, salıncaklar, hamaklar ve çantalar yapılabilmektedir. Hobitu Cotton Macrame iplerinin pamuklu yapısı, örme işlemi sırasında kişiye konfor sağlamaktadır. Polyester içerikli olması sebebiyle de ürünlerin son derece parlak ve canlı görünmesine imkan vermektedir. 

Hobitu Cotton Macrame Nereden Alınır?

Hobitu Cotton Macrame ipleri, el örgü ipliği satışının yapıldığı tuhafiye dükkanları ile mağazalardan temin edilebilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışının yapıldığı markaların internet siteleri üzerinden ve popüler online alışveriş sitelerinden de Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri satın alınabilmektedir. Online alışverişlerde, kampanya dönemlerinde gerçekleşen indirimlerden faydalanılarak çok daha uygun fiyatlara Hobitu Cotton Macrame el örgü ipleri temin edilebilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.