Hobitu Nature İp Fiyatları

Sırala
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.

Hobitu Nature İp Modeli

Hobitu Nature el örgü ipleri piyasada %100 pamuk içerikli olarak, 200 metre uzunluğunda ve 100 gramlık olarak bulunabilmektedir. Pamuk içerikli olması nedeniyle son derece yumuşaktır. Ayrıca örgü çalışmalarında kolaylık sağlamaktadır. Amigurumi ve oyuncak bebek yapımları ile motifli örgü çalışmalarında en çok tercih edilen el örgü iplerinden biridir. Her yaştan kadın ve erkeğe yönelik son derece geniş renk skalasının olduğu Hobitu Nature ipleri insan vücuduna zarar veren herhangi bir kimyasal içermemektedir.  

Hobitu Nature İp Çeşitleri

Hobitu Nature el örgü ipleri %100 pamuk içermektedir. Piyasada 200 metre uzunluğunda ve 100 gramlık yumaklar olarak satılmaktadır. Şiş ile örülmeye uygun olan Hobitu Nature el örgü ipleri ile çok farklı çeşitte örgü çalışmaları tasarlanabilmektedir. Pamuk içerikli olması nedeniyle yumuşak ve örme kolaylığı sağlayan bir iptir. Hobitu Nature el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Serilerek kurutulması tavsiye edilmektedir. 

Hobitu Nature Renkleri

Hobitu Nature el örgü iplerinin her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik çok geniş renk yelpazesi bulunmaktadır. Hobitu Nature el örgü ipleri renk kataloğunda yer alan renkler ise; siyah, çağla yeşili, fıstık yeşili, benetton, yağ yeşili, küpeli, beyaz, krem, sarı, açık gri, antrasit, siyah bebe mavi, nar çiçeği, lila, sarı, turkuaz, kına yeşili, toz pembe, havacı mavi, koyu kahve, vizon, kırmızı, oranj, füme, su yeşili, parlement, lacivert, taba, bordo, petrol, gül kurusu, okyanus, açık zümrüt, açık pudra, neon pembe, neon sarı, neon yeşil, açık bordo, koyu vizon, koyu kahve, açık kahve, bej, gül pembe, pembe, kamel, neon turuncu, orta gri, fuşya, açık bej, somon, açık petrol, saman sarı, kot mavi ve mordur.

Hobitu Nature Fiyatları

El örgü iplerinde fiyatlandırma el örgü ipliğinin gramajına, uzunluğuna ve hammadde içeriklerine göre olmaktadır. Hobitu Nature el örgü iplikleri ortalama her bütçe için uygundur. Renk çeşitleri arasında fiyat farkı olmamaktadır. Piyasada Hobitu Nature ipleri, %100 pamuk içerikli olarak 200 metre uzunluğunda, 100 gramlık yumaklar olarak satılmaktadır. Hobitu Nature el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet siteleri ile popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel olarak kampanyalara girebilmektedir. Bu dönemlerde alınabilecek en uygun fiyatlara Hobitu Nature el örgü ipleri satın alınabilmektedir. Tekli alımlara göre çoklu alımlar daha avantajlı olabilmektedir. 

Hobitu Nature İle Ne Örülür?

Hobitu Nature ipleri %100 pamuk içerikli olması nedeniyle son derece yumuşak bir iptir. Örgü çalışmalarında kişilere kolaylık sağlayan bir yapısı bulunmaktadır. Yıkanabilir özelliği sayesinde en çok tercih edilen el örgü ipleri arasında bulunmaktadır. Hobitu Nature el örgü ipleri özellikle amigurumi ve oyuncak bebek çalışmaları ile motifli çalışmalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Hobitu Nature el örgü ipleri ile şallar, suplalar, bereler, çantalar, yelekler, patikler, yazlık elbiseler, bluzlar, hırkalar ve atkılar tasarlanabilmektedir. Çok amaçlı bir iptir. Bebek ve çocuklarda alerjiye ve tahrişe neden olmadığı için gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. 

Hobitu Nature Nereden Alınır?

Hobitu Nature ipleri, el örgü ipliği satışının yapıldığı tüm tuhafiye dükkanları ile mağazalardan satın alınabilmektedir. Zaman tasarrufu sağlamak isteyen kişiler, el örgü ipliği satışının gerçekleştirildiği markaların internet siteleri üzerinden ve popüler alışveriş sitelerinden online olarak da Hobitu Nature el örgü ipliklerine ulaşabilmektedirler. Bazı dönemlerde, el örgü ipliği satışı yapan markaların yaptığı kampanyalardan faydalanılarak, en uygun fiyatlara Hobitu Nature ipleri temin edilebilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.