Kartopu Baby One İp Fiyatları

Sırala
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Kartopu Baby One İp Modeli

Kartopu Baby One el örgü ipleri oldukça geniş renk seçeneği ile ön plana çıkmaktadır. Kartopu Baby One özellikleri arasında en önemlisi, %100 anti pilling akrilik içermesi nedeniyle tüylenme yapmamasıdır. Yumuşak yapısı ve tüylenme yapmayan yapısı sayesinde özellikle battaniye, hırka, bere, atkı, eldiven, patik gibi çocuk ve bebek ürünlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kartopu Baby One el örgü ipleri piyasada her el örgü ipliği satışı gerçekleştiren tuhafiye dükkanından ve mağazadan elde edilebildiği gibi aynı zamanda el örgü ipliği satışı yapan markaların internet siteleri üzerinden de satın alınabilmektedir. Piyasada 100 gram olarak ve 250 metre uzunluğunda satışı yapılmaktadır. 

Kartopu Baby One İp Çeşitleri

Kartopu Baby One el örgü ipleri 100 gramlık yumaklar halinde satışa sunulmaktadır. %100 anti pilling akrilik içermektedir. Kartopu Baby One el örgü ipleri ile örülen ürünler sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanım için idealdir. Kartopu Baby One ipleri ile örülen ürünlerin çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanması ve sererek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. Kartopu Baby One anti pilling özelliği sayesinde tüylenme yapmamakta ve rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Kartopu Baby One İp Renkleri

Kartopu Baby One el örgü iplerinde her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik son derece geniş renk yelpazesi bulunmaktadır. Yumuşak yapısı sayesinde çocuk ve bebek ürünlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. En çok tercih edilen Kartopu Baby One renkleri ise krem, beyaz, kırmızı, orta gri, koyu kırmızı, safran, bebe sarı, koyu gri, gül kurusu, denim, petrol, turkuaz, bebe mavi, açık yeşil, açık lacivert, gök mavi, lacivert, mint, bej, koyu pembe, fuşya, bebek mavisi, şeker pembe, pudra pembe, alaska gri, mor, siyah, ten rengi, gümüş gri, hardal, yavruağzı, ekru, taba, çam yeşili, şampanya, azur, kahverengi ve koyu sarı olmaktadır.

Kartopu Baby One İp Fiyatları

El örgü ipi fiyatlarında belirleyici faktörler, el örgü ipinin hangi hammadde içeriklerinden oluştuğu ile yumak gramajıdır. 100 gram Kartopu Baby One fiyatları ortalama her bütçe için idealdir. Renk farklılıklarında fiyat değişimi olmamaktadır. Kartopu Baby One el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan markaların internet sitelerinde ve popüler alışveriş sitelerinde dönemsel olarak indirime girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde, alınabilecek en ucuz fiyatlara Kartopu Baby One el örgü ipleri temin edilebilmektedir. 

Kartopu Baby One İle Neler Yapılır?

Kartopu Baby One renk kartelasının son derece geniş renk çeşitleri ile birbirinden güzel tasarımlar yapmak mümkün olmaktadır. Kartopu Baby One el örgü ipleri sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilmektedir. %100 anti pilling akrilikten üretildiği için tüylenme yapmamaktadır. Son derece yumuşak bir ip olması nedeniyle bebek ve çocuk ürünlerinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Kartopu Baby One el örgü iplerinin başlıca kullanım alanları; bebek ve çocuk ürünleri, hırka, kazak, bere, şal, atkı, kazak, bebek battaniyesi ve eldivendir. Kartopu Baby One amigurumi ve oyuncak bebek yapımında da kullanılabilmektedir.

Kartopu Baby One Nereden Alınır?

Kartopu Baby One el örgü ipleri, her türlü el örgü ipliği satışı gerçekleştiren mağazadan ve tuhafiye dükkanından kolaylıkla temin edilebilmektedir. Çok sayıda renk seçeneği bulunan Kartopu Baby One ipleri, el örgü ipliği satışının yapıldığı markaların resmi internet sitelerinden ve popüler alışveriş sitelerinden de satın alınabilmektedir. El örgü ipliği satışı gerçekleştiren firmalar online alışverişlerde dönemsel olarak çeşitli kampanyalar gerçekleştirebilmektedirler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.