Bonbon Lüks İp

Sırala
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.

Bonbon Lüks İp Modeli

%100 akrilik içerikli Bonbon Lüks el örgü ipleri ile hem kişisel alanlarda hem de ev dekorasyonunun birçok farklı alanında kullanışlı ve şık ürünler oluşturmak mümkündür. Bonbon Lüks iplerinin tek renkten oluşan yumaklarının yanı sıra, iki renkten oluşan geçişli muline ipleri ile de birbirinden şık ve zarif örgü çalışmaları yapılabilmektedir. Bonbon Lüks el örgü ipleri %100 akrilik içerikli olması sebebi ile örgü çalışmalarının kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. 

Bonbon Lüks İp Çeşitleri

Bonbon Lüks el örgü ipleri piyasada %100 akrilik içerikli olarak, 100 gram ve 240 metre uzunluğunda satılmaktadır. Birçok farklı renk çeşidine sahip olan Bonbon Lüks el örgü ipleri sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bonbon Lüks el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçmeden yıkabilmektedir Sererek kurutulmaları önerilmektedir. Tek renkten oluşan yumaklarının yanı sıra, geçişli muline ipleri ile çeşitli örgü çalışmaları tasarlanabilmektedir.

Bonbon Lüks Renkleri

Bonbon Lüks el örgü iplerinin her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik son derece geniş renk seçeneği bulunmaktadır. Özellikle son dönemlerde el işi hobilerine olan ilginin artmaya başlaması ile birlikte, Bonbon Lüks el örgü ipleri sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Bonbon Lüks renk kataloğunun her zevke hitap eden özelliği sayesinde birbirinden şık ve zarif ürünler oluşturmak mümkün olmaktadır. En sık tercih edilen Bonbon Lüks ip renkleri ise; çimen, mercan, bordo, beyaz, siyah, açık gri, pembe, turkuaz, karamel, gül kurusu, çam yeşili, lacivert, koyu gri, krem, fırtına, alev kırmızı, mürdüm, lavanta, sarı, mor, saman sarı, asker yeşili, koyu kırmızı, kahverengi, ördek başı yeşili, koyu pembe, şelale, denim, mantar beji, begonvil, fuşya, canlı yeşil, royal mavi, pudra, prusya mavisi, koyu yeşil, bayrak kırmızı, koyu fuşya, koyu turkuaz, açık yeşil, açık krem, haki, gül, ufuk mavisi, deve tüyü, küpeli, soğan kabuğu, koyu gül kurusu, ekru, vizon, zümrüt, mint, bebe mavisi, pudralı ten, açık mürdüm, açık somon, neon yeşil, neon pembe, koyu mint, somon, neon sarı, neon mercan, hardal ve açık mordur. 

Bonbon Lüks Fiyatları

El örgü ip fiyatlarında belirleyici faktörler; yumak gramajı, el örgü ipinin uzunluğu ile ipin hangi hammadde karışımlarından oluştuğu olmaktadır. %100 akrilik içeriğe sahip, 100 gram ve 240 metre uzunluğunda satılan Bonbon Lüks ip fiyatları ortalama bütçe için uygundur. Oldukça farklı renk çeşitleri olan Bonbon Lüks el örgü iplerinde, renk değişimlerinde fiyat farkı olmamaktadır. Bonbon Lüks el örgü ipleri, el örgü ipliği satışının gerçekleştirildiği markaların internet sitelerinde ve popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara Bonbon Lüks el örgü ipi çeşitlerine ulaşılabilmektedir. Günümüzde online alışveriş zaman tasarrufu sağlaması açısından tercih edilmektedir.

Bonbon Lüks İp İle Ne Örülür?

Bonbon Lüks iplerinin %100 akrilik yapısı birbirinden muhteşem el örgüleri tasarlanmasına imkan vermektedir. Bonbon Lüks ipleri ile çorap, patik, kazak, hırka, bere, şal, atkı gibi örgüler oluşturulabilmektedir. Ev tekstilinin birçok farklı alanında da kullanılabilen iplerle battaniye tasarımları da yapılabilmektedir. Yapısı sayesinde örgü çalışmalarına kolaylık sağlamaktadır. 

Bonbon Lüks Nereden Alınır?

Bonbon Lüks el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan tüm mağazalardan ve tuhafiye dükkanlarından satın alınabilmektedir. Bonbon Lüks el örgü ipleri piyasada %100 akrilik içerikli olarak 100 gramlık ve 240 metre uzunluğunda satılmaktadır. Bonbon Lüks el örgü iplerine, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet siteleri üzerinden ve popüler online alışveriş sitelerinden de kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Online satın alımlarda dönemsel kampanyalar takip edilip, alınabilecek en uygun fiyatlara Bonbon Lüks el örgü ipleri temin edilebilmektedir.bonbon lüks patik ipi,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.