Bonbon Kristal İp

Sırala
Toplam 101 ürün görüntüleniyor.

Bonbon Kristal İp Modeli

Bonbon Kristal el örgü iplerinin %100 akrilik içermesi, örme işleminde kolaylık yaratmaktadır. Son derece yumuşak bir ip olması nedeni ile örgü çalışmalarının dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Her yaş grubuna hitap eden renkleri ile birbirinden güzel ve zarif patikler, şallar, atkılar, bereler ve battaniyeler tasarlanabilmektedir. Tığ ve şiş ile örmeye uygun olan ipler tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ekonomik bir ip olması ve çok sayıda renk çeşitliliğine sahip olması nedeni ile sıklıkla tercih edilen ipler arasında bulunmaktadır. Bonbon Kristal el örgü ipleri ince yapılı bir ip olduğu için son derece dayanıklıdır. Lif örgülerinin vazgeçilmezi olan Bonbon Kristal el örgü ipleri, ev dekorasyonunun birçok farklı alanında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Bonbon Kristal İp Çeşitleri

Bonbon Kristal lif ipi, lif örgülerinin vazgeçilmez iplerindendir. %100 akrilik içeriğe sahip Nako Bonbon Kristal el örgü ipleri, ekonomik olmaları sebebi ile oldukça tercih edilmektedir. Bonbon Kristal ipleri, lif örgülerinin dışında battaniye çalışmalarında da kullanılabilmektedir. Piyasada 100 gram ve 475 metre uzunluğunda satılan Bonbon Kristal el örgü ipleri ile örülen ürünler sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygundur. Bonbon Kristal el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Sererek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Bonbon Kristal Renkleri

Her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik Bonbon Kristal ip renkleri bulunmaktadır. El örgülerinin vazgeçilmez iplerinden biri olan Bonbon Kristal ip renkleri ile birbirinden canlı ve rengarenk örgü çalışmaları tasarlanabilmektedir. Bonbon Kristal lif  ipi renkleri kataloğunda yer alan renkler; beyaz, açık krem, gül kurusu, bordo, mint, alev kırmızı, turuncu, ufuk mavisi, nil yeşili, orkide pembe, koyu kırmızı, denim, çam yeşili, açık gri, turkuaz, ıtır çiçeği, küpeli, pudra, prusya mavisi, hardal, begonvil, pamuk şekeri, toz pembe, fıstık yeşili, mercan, saman sarı, lacivert, açık yeşil, zümrüt, vizon koyu gül kurusu, bebe mavisi, toz pembe, pembeli gri, ördek başı yeşili, ekru ve somondur. 

Bonbon Kristal İp Fiyatları

Bonbon Kristal el örgü ipleri %100 akrilik içerikli, 100 gram ve 475 metre uzunluğunda olarak piyasada satılmaktadır. Bonbon Kristal ip fiyatları ortalama bütçe için uygundur. Renk değişimlerinde fiyat farkı olmamaktadır. Bonbon Kristal el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan markaların internet siteleri ile popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel olarak indirime girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde, alınabilecek en uygun fiyatlara Bonbon Kristal iplerine ulaşılabilmektedir. Ayrıca tekli alımlara göre çoklu alımlar daha avantajlı olabilmektedir. 

Bonbon Kristal İp İle Ne Örülür?

%100 akrilik içeriğe sahip Bonbon Lüks el örgü ipleri sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bonbon Kristal el örgü ipleri ile lif çalışmaları yapılabilmektedir. Lif örgülerinin dışında bebek patiği, battaniye, bebek lifi, hırka, kazak, atkı, şal ve bere gibi çok sayıda örgü tasarlanabilmektedir. Son derece yumuşak yapıda olması ile örgü çalışmalarının rahatlıkla yapılabilmesine imkan vermektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde örgü çalışmalarının uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. 

Bonbon Kristal Nereden Alınır?

Bonbon Kristal el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapılan her tuhafiye dükkanından ve mağazadan kolaylıkla bulunabilmektedir.  El örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet siteleri üzerinden de online popüler alışveriş sitelerinden Bonbon Kristal ipleri satın alınabilmektedir. Online satışlarda Bonbon Kristal el örgü ipleri dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara Bonbon Kristal ipleri temin edilebilmektedir. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.