Kız Çocuk İç Giyim

Sırala
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk İç Giyim Çeşitleri

Kız çocuk iç giyim ihtiyacı kız çocuklarının yaş grubu veya zevkleri fark etmeksizin her zaman bulunmaktadır. Günlük giyimde bir ihtiyaç durumunda olan çocuk iç çamaşırları farklı kalitede olabilmektedir. Kız çocuk iç giyim çeşitlerinin piyasada çok farklı renkleri bulunmaktadır. Sade tasarımlardan, rengarenk tasarımlara, desenli tasarımlardan puantiyeli tasarımlara kadar farklı alternatifler mevcuttur. Kız çocuk için iç çamaşırları çeşitleri olarak; kız çocuk külot, kız çocuk yarım atlet, kız boxer ve çocuk sütyeni bulunmaktadır. Sağlık ve hijyen açısından gardıroplarda birden fazla bulunması gereken çocuk iç çamaşırı ihtiyacı mevsime bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kız çocukları doğa, hayvan, çiçek, ağaç gibi figürleri görmekten hoşlanmaktadırlar. Bu nedenle kız külotlarında daha çok bu figürler kullanılmaktadır. Kız çocuk iç giyim çeşitleri denildiğinde akla ilk başta gelenler arasında atletler ve külotlar bulunmaktadır. 

Kız Çocuk İç Giyim Modelleri

Çocuk iç giyim markaları her yıl yeni tasarımlarını piyasaya çıkarmaktadır. Kız iç giyim kategorisinde yer alan atletler %100 pamukludur. 1 yaştan 12 yaşa kadar farklı bedenleri mevcuttur. Askılı veya kalın askılı modeller tercih edilebilir. Ancak renk değişimine bağlı olarak pamuk oranında değişiklikler olabilmektedir. Kız çocuk iç çamaşırı olarak en çok tercih edilen şortlar ise çeşitli baskılarda olabilmektedir. Çocukların yaş gruplarına ve zevklerine yönelik değişik alternatifler bulunmaktadır. En çok tercih edilen figürler ise hayvan ve çiçek figürleri olmaktadır. Çocuk külotlarında beyaz ya da farklı renk tonları tercih edilebilmektedir. Kız bebek boxerlar ebeveynlerin konfor nedeni ile sıklıkla tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır. 

Kız iç çamaşırı denildiğinde akla ilk gelen ürünler yarım atlet kız çocuk ve külot olsa da çocuk atlet külotlar da konforları nedeni ile ön plana çıkmaktadır. Yarım atlet çocuklar için tercih edilen iç giyim modellerinin başında gelmektedir. Çocuk atlet külot modelleri tek parçadır. Altta yer alan çıtçıtları nedeni ile oldukça rahat ve konforludur. Klasik atletler kız çocuklarını rahatsız edebilmekte ve bel kısmından açılmalar yapabilmektedir. Atlet külot modelleri ise bel kısmında açılma yapmamakta ve kız çocuklarının sağlıklarını korumaktadır. Bel kısmını sıcacık tutarak çocukların üşümesinin önüne geçmektedir. Elbise ve eteklerin altına gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Çocuklara hareket özgürlüğü tanıyarak gönüllerince hareket edebilmelerini sağlamaktadır. 

Kız Çocuk İç Giyim Renkleri

Çocuk iç giyim kategorisinde cıvıl cıvıl renklerden daha sade tasarımlara kadar oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Kız çocukları genellikle çiçek ve hayvan desenli tasarımları sevdikleri için bu modelleri bulmak mümkündür. Çocuklar için yarım atlet modellerinde ise kelebek, kalp ve bebek figürleri tercih edilmektedir. Yaz aylarında tercih edilen çocuk iç giyim renkleri açık renkler tonlarında, kış aylarında tercih edilen çocuk iç giyim renkleri ise koyu renk tonlarında olmaktadır. En çok tercih edilen kız çocuk iç giyim renkleri arasında; pembe, siyah, beyaz, lila, sarı, mavi, turuncu, kırmızı, yeşil, gri, mor ve krem bulunmaktadır. Her yaş grubuna ve her zevke yönelik çocuk iç giyim renkleri kolaylıkla bulunabilmektedir. 

Kız Çocuk İç Giyim Markaları

Çocuk iç giyim markaları her sezonda yeni tasarımlar çıkarmaktadır. Her yaş grubundan ve her zevkten kız çocuğunun ihtiyacına yönelik çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Çocuk iç giyim markaları yaz sezonuna ve kış sezonuna göre farklı renkleri piyasaya çıkarmakta ve kişilerin beğenisine sunmaktadır. Her bedene yönelik farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. Çocuk iç giyim ürünlerinin çocukların cildi ile uyumlu olması gerekmektedir. Aksi bir durumda çocukların ciltlerinde çeşitli alerjik reaksiyonlar ve tahriş oluşabilmektedir. Bu sebep ile kız çocuk iç giyim modellerinde sağlıklı kumaşlar tercih edilmektedir. Bu kumaşlar kız çocuklarının citlerinde herhangi bir reaksiyon yaratmamaktadır. 

Kız çocuk iç giyim ürünleri üreten çok sayıda marka bulunmaktadır. Seher Yıldızı ve Tutku, çocuk iç çamaşırında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. %100 pamuktan üretilen ürünler ciltte herhangi bir reaksiyon yaratmamakla birlikte ciltle uyum sağlamaktadır. Karışık desenlerden düz renklere kadar çok farklı alternatifleri bulunan bu markaların her yaş grubuna uygun bedeni bulunmaktadır. 3 - 4 yaş, 5 - 6 yaş, 7 - 8 yaş ve 9 - 10 yaş grubuna yönelik farklı numaraları ile herkesin ihtiyacı karşılanmaktadır. 

Kız Çocuk İç Giyim Fiyatları

Kız çocuk iç giyim çeşitleri ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de çocuk iç çamaşırları fiyatları olmaktadır. Çocuk iç çamaşırları fiyatları belirlenirken bazı faktörler göz önünde bulundurulmaktadır. Bu faktörlerden en önemlisi ise çocuk iç çamaşırlarının hangi ham madde karışımlarından üretildiği olmaktadır. %100 pamuk olan çocuk iç çamaşırlarının kullanılması önerilmektedir. Bunun yanı sıra kız çocuk iç giyim fiyatları markalara göre değişebilmektedir. 

Kız çocuk iç giyim ürünleri birden fazla sayıda alınan ürünler olması nedeni ile oldukça ekonomik ve her bütçeye yöneliktir. Hijyen ve sağlık açısından birden fazla alınmsı gereken kız çocuk iç giyim ürünlerinin çoklu ve toplu alımları tekli alımlara göre çok daha avantajlı olabilmektedir. Kız çocuk iç giyim setleri ise en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. İkili veya üçlü setlerde daha fazla renk alternatifi ve desen bulunduğu için kız çocuklarının da oldukça ilgisini çekmektedir. Genellikle kız çocuk atlet takımları ikili, kız çocuk külot takımları ise üçlü olarak piyasada bulunmaktadır. 

Kız çocuk iç giyim ürünleri piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. Kız çocuk iç giyim ürünleri üreten çok sayıda marka bulunmaktadır. Bu markalardan satın alım yapılabildiği gibi aynı zamanda markaların online alışveriş sitelerinden de kız çocuk iç giyim ürünleri satın alınabilmektedir. Popüler online alışveriş sitelerinde ve kız çocuk iç giyim ürünlerinin satışının gerçekleştirildiği markaların internet sitelerinde bazı dönemlerde kampanya yapılabilmektedir. Bu kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara kız çocuk iç giyim ürünleri satın alınabilmektedir. 

Kız Çocuk İç Giyim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kız çocuk iç giyim modelleri tercih edilirken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kız çocuk iç giyim ürünlerinin çocukların yaşlarına ve bedenlerine uygun olması gerekmektedir. Doğru bedende tercih edilmeyen ürünler, çocukların rahatsız ve konforsuz hissetmelerine neden olabilmektedir. Rahatsız eden iç giyim ürünleri ise çocukların hareket kabiliyetlerini olumsuz olarak etkileyebilmektedir. İç giyim ürünlerinin ham madde karışımlarına dikkat edilmesi gerekmektedir. İç giyim ürünlerinde naylon karışımlı ürünler yerine %100 pamuklu ürünlerin tercih edilmesi önerilmektedir. 

Çocuk iç giyim ürünlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de sağlık olmaktadır. İçerisinde sentetik madde olan iç giyim ürünleri çocukların genital yollarında çeşitli sorunlara neden olabilmektedir. Çocuklar hassas bir cilde sahip oldukları için iç giyim ürünlerinin alerjiye ve tahrişe sebep olmaması gerekmektedir. %100 pamuklu iç giyim ürünleri cilt dostudur. Bunun yanı sıra kız çocuk iç giyim ürünlerinin lastik kısımlarının çok sıkı olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Sıkı lastikler çocukları rahatsız edebilmekte ve idrar yollarını sıkıştırabilmektedir. Kız çocuk ürünlerinde sıklıkla kullanılan baskı, desen ve dantel gibi bölümlerin de pamuk içerikli olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.