Alize Angora Gold İp Fiyatları

Sırala
Toplam 179 ürün görüntüleniyor.

Alize Angora Gold İp Modeli

Alize Angora Gold el örgü ipleri %20 yün ve %80 akrilik karışımlıdır. Alize Angora Gold çeşitlerine göre, yumakların uzunluğu ile gramajı değişebilmektedir. Yumuşak yapısından dolayı örgü çalışmalarının yapılmasında kolaylık sağlamaktadır. Oldukça geniş renk skalasının da bulunduğu Alize Angora Gold çeşitleri ile örülen ürünler sonbahar ve kış aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Alize Angora Gold ebruli ipleri ile kendinden geçişli örgü çalışmaları yapılabilmektedir. Alize Angora Gold simli ipler ile ise kendinden simli ve parlak örgüler yapmak mümkündür. Alize Angora Gold el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Serilerek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Alize Angora Gold İp Çeşitleri

  • Alize Angora Gold Batik

Alize Angora Gold Batik el örgü ipleri %20 yün ve %80 akrilik içerikli olarak, 550 metre uzunluğunda ve 100 gram ağırlığında yumaklar olarak piyasada satılmaktadır. Tığ ve şiş ile örülmeye uygun olan Alize Angora Gold Batik el örgü ipleri ile örülen ürünler sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

  • Alize Angora Gold Ombre Batik

Alize Angora Gold Ombre Batik el örgü ipleri %20 yün ve %80 akrilik içerikli olarak üretilmektedir. 825 metre uzunluğunda ve 150 gram ağırlığında yumaklar halinde piyasada bulunabilmektedir. Tığ ve şiş ile örülmeye uygundur. Geçişli renk tonları sayesinde rengarenk örgü çalışmaları tasarlanabilmektedir. 

Alize Angora Gold Renkleri

Her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik Alize Angora Gold renkleri mevcuttur. Alize Angora Gold renk kataloğunda yer alan renkler; mor, safran, krem, soğan kabuğu, mint, pudra, kırmızı, taş rengi, yeşil, kahverengi, gri, zümrüt yeşili, simli siyah, vizon, pembe, mürdüm, su yeşili, gül kurusu, bordo, gül grisi, bej melanj, kış beyazı, petrol, azur, küf yeşili, açık gri melanj, açık yeşil, lila, dağ pembesi, havacı, mavi, gelin pembesi, taba, deniz yeşili, koyu bej, buz mavisi, lacivert, duman rengi, kemik rengi, açık krem, zeytin, deve tüyü, orman yeşili ve saks mavisidir. Alize Angora Gold simli, pullu ve Alize Angora Gold ebruli el örgü ipleri ile de göz alıcı ve farkı örgü çalışmaları yapılabilmektedir. 

Alize Angora Gold Fiyatları

El örgü iplerinin gramajı, uzunluğu ve hangi karışımlardan oluşmuş olduğu fiyatları belirleyen unsurlar arasındadır. Alize Angora Gold fiyatları ortalama her bütçe için uygun olmaktadır. Ancak el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların online satışlarında gerçekleşen kampanyalardan faydalanılarak, alınabilecek en ucuz fiyatlara Alize Angora Gold el örgü ipi çeşitleri satın alınabilmektedir. Online satışlarda tekli alımlara göre çoklu veya toplu alımlar daha avantajlı olabilmektedir. 

Alize Angora Gold İle Ne Örülür?

Alize Angora Gold el örgü ipleri ile örülen ürünler sonbahar ve kış aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Çok amaçlı bir ip olarak hırka, şal, atkı, bere, kazak, battaniye ve patik gibi çok farklı ürünlerin yapımında kullanılabilmektedir. Alize Angora Gold simli ve pullu ipleri ile son derece göz alıcı tasarımlar yapılabilmektedir. Geniş renk seçenekleri bulunduğu için rengarenk tasarımlara imkan vermektedir.

Alize Angora Gold Nereden Alınır?

Alize Angora Gold el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan her tuhafiye dükkanı ile mağazadan satın alınabilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışı yapan markaların online satış siteleri ile popüler alışveriş siteleri üzerinden de Alize Angora Gold çeşitlerine ulaşmak mümkündür. Online satışlarda gerçekleşen dönemsel kampanyalardan yararlanılarak daha uygun fiyatlara ip çeşitlerine ulaşmak mümkündür. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.