Alize Puffy İp Fiyatları

Sırala
Toplam 145 ürün görüntüleniyor.

Alize Puffy İp Modeli

Alize Puffy el örgü ipleri %100 mikro polyester içeriklidir. 9 metre uzunluğunda ve 100 gram ağırlığında üretilmektedir. Alize Puffy el örgü ip çeşitlerinde gramaj ve uzunluk farklılık gösterebilmektedir. Tığ ve şiş kullanılmadan örülebilme özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Aliza Puffy el örgü ipleri ile örülen ürünler ilkbahar, sonbahar ve kış mevsimlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Son derece yumuşak bir yapısı bulunmakla birlikte süper kalın bir iptir. Yalnızca el ile örülebilmesi ile örme işleminde kolaylık sağlamaktadır. Alize Puffy el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Serilerek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Alize Puffy İp Çeşitleri

  • Alize Puffy Fine

%100 mikro polyester içerikli olan Alize Puffy Fine el örgü ipleri 14,5 metre uzunluğunda ve 100 gram ağırlığında satılmaktadır. 

  • Alize Puffy Fine Ombre Batik

Alize Puffy Fine Ombre Batik ipleri, piyasada %100 mikro polyester içerikli olarak 500 gramlık yumaklar halinde satılmaktadır. Çok kalın yapıda bir iptir. Alize Puffy Fine Ombre Batik ipleri ile örülen ürünler sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

  • Alize Puffy More

%100 mikro polyester içeriklidir. 11,5 metre uzunluğunda ve 150 gram ağırlığındadır. Sonbahar ve kış mevsimlerinde kullanılabilmektedir. Çok kalın bir iptir. Alize Puffy More renkleri ile çok şık örgü çalışmaları tasarlanabilmektedir. 

Alize Puffy İp Fiyatları

Alize Puffy ip fiyatını belirleyen faktörler; el örgü ipi çeşidinin uzunluğu ve gramajıdır. Alize Puffy el örgü iplerinin birkaç çeşidi bulunmaktadır. Çeşitlere göre uzunluklar ve gramajlar farklılık gösterebilmekte ve fiyat da değişebilmektedir. Tekli paketlere göre, 5’li paketler çok daha avantajlı olmaktadır. Alize Puffy el örgü ipleri, el örgü ipi satışının yapıldığı markaların internet sitelerinde ve popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara Alize Puffy çeşitlerine ulaşılabilmektedir. 

Alize Puffy İp Renkleri

Alize Puffy ipleri her yaş grubuna göre renk seçeneklerine sahiptir. En sık kullanılan Alize Puffy renkleri; mor, açık sarı, lavanta, hardal, açık mavi, saks mavi, fuşya, pembe, turkuaz, bebe pembe, mavi,bal köpüğü, canlı pembe, pudra, portakal, azur, gri, mint yeşili, yaprak yeşili, kırmızı, fildişi, siyah, toz pembe, havacı, panda, mor, çam yeşili, lacivert, beyaz, gül kurusu, tarçın, somon, deve tüyü, lila, kiremit rengi, su yeşili, kahverengi ve su yeşilidir. Ayrıca Alize Puffy ebruli el örgü ipleri ile kendinden geçişli, çok renkli birçok farklı örgü çalışması tasarlanabilmektedir. 

Alize Puffy İle Neler Yapılır?

Alize Puffy el örgü ipi çeşitleri son derece kalın yapıda bir ip olduğu için sonbahar ve kış mevsimleri için idealdir. Alize Puffy kuzu ve amigurumi yapımında kullanılmaktadır. Kalın bir ip olduğu için kış mevsimlerinde sıcak tutma özelliği bulunmaktadır. Alize Puffy renkleri ile yapılan başlıca ürünler; battaniye, yelek, oyun halısı, paspas, bebek patiği, hırka, kazak, terlik, puset, ceket, bere, yatak örtüsü ile yastıktır. Alize Puffy parmak örgüsü tekniği kullanılarak battaniye çalışmaları yapmak için de son derece uygun bir iptir. 

Alize Puffy İp Nereden Alınır?

Alize Puffy ipleri, el örgü ipi satışının yapıldığı her tuhafiye dükkanı ile mağazadan kolaylıkla temin edilebilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışı gerçekleştirilen markaların internet siteleri üzerinden online satış ile Alize Puffy ip çeşitleri satın alınabilmektedir. Online satışlarda gerçekleştirilen dönemsel indirimlerden yararlanılarak en ucuz fiyatlara Alize Puffy ipleri temin edilebilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.