Alize Baby Best İp Fiyatları

Sırala
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

Alize Baby Best İp Modeli

Alize Baby Best el örgü ipi çeşitleri %10 Bambu %90 Anti Piling - Akrilik içerikli olarak, 100 gram ağırlığında ve 240 metre uzunluğunda üretilmektedir. Alize Baby Best el örgü ipleri, bambu ve tüylenmeye karşı dayanıklı özelliği sayesinde tüm örgü modellerinde kullanılabilmektedir. Alize Baby Best iplikleri, ince ve hafif yapıdadır. Alize Baby Best el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Serilerek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Alize Baby Best İp Çeşitleri

Alize Baby Best Batik %10 Bambu %90 Anti Piling - Akrilik içerikli olarak, 100 gram ağırlığında ve 240 metre uzunluğunda üretilmektedir. Alize Baby Best Batik, aynı yumakta farklı renklere sahip olmaktadır. Alize Baby Best el örgü ipleri ile birlikte farklı tasarımlarda kullanılabilmektedir.

Alize Baby Best İp Renkleri

Alize Baby Best, genellikle bebeklere uygun pastel ve canlı renklere sahiptir. Pembe, mavi, sarı, renkli, mor, bordo, kırmızı, lila, somon, zümrüt yeşili, krem, pudra ve yeşil tonları gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu renkler, bebek örgü modellerinde tatlı ve sevimli bir görünüm oluşturmaktadır. Ayrıca yetişkin kadın ve erkek için de Alize Baby Best renk kataloğunda farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Alize Baby Best İp Fiyatları

Alize Baby Best el örgü iplerinin çeşitleri, gramajı, uzunluğu ve içeriğinde kullanılan hammaddesi ip fiyatlarını belirleyen özellikler arasındadır. Alize Baby Best el örgü ipi fiyatları ortalama her bütçe için uygun olmaktadır. Alize Baby Best ipleri, el örgü ipliği satışının gerçekleştirildiği markaların internet sitelerinde ve el örgü ipleri satışı yapılan tuhafiye mağazalarında dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en ucuz fiyatlara Alize Baby Best ipleri temin edilebilmektedir.

Alize Baby Best İp İle Ne Örülür?

Alize Baby Best ipleri, bambu içerikli ve tüylenmeye karşı dayanıklı olması sebebiyle özellikle bebek örgü modellerinin vazgeçilmez tercihlerinden olmaktadır. Bebeklerin hassas cildine uygun olarak yumuşak bir dokuya sahiptir. Alize Baby Best el örgü ipleri ile yelek, hırka, bere, kazak ve battaniye örülebilmektedir. Hem şiş hem de tığ işi örgü modelleri için uygun bir ipliktir. Üretici firma tarafından tavsiye edilen şiş numaraları 4 – 6 numara ve tığ numaraları 2 – 4 numara olmaktadır.

Alize Baby Best İp Nereden Alınır?

Alize Baby Best ipleri, el örgü ipliği satışı yapılan tuhafiye dükkanlarında, online satış yapılan sitelerde ve e-ticaret platformlarından kolaylıkla temin edilebilmektedir. Online satın alma sistemi ile dönemsel kampanyalardan yararlanılarak, en uygun fiyatlara Alize Baby Best el örgü ipleri satın alınabilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.