Alize Süperlana İp Fiyatları

Sırala
Toplam 191 ürün görüntüleniyor.

Alize Süperlana Maxi İp Modeli

Alize Süperlana Maxi ipler %25 yün ve %75 akrilik karışımlı olarak üretilmektedir. Alize Süperlana Maxi el örgü ipi piyasada 100 metre uzunluğunda ve 100 gram ağırlığında yumaklar olarak bulunmaktadır. Alize Süperlana Maxi ipleri ile örülen ürünler sonbahar ve kış aylarında kullanım için idealdir. El örgü ipi üzerinde tavsiye edilen örgü şişi numarası 8 mm - 10 mm, tığ numarası ise 7 mm - 8 mm’dir. Alize Süperlana Maxi el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Sererek kurutulmaları önerilmektedir. 

Alize Süperlana Maxi İp Çeşitleri

Alize Süperlana Maxi el örgü iplerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Alize Süperlana Maxi iplerinin düz renkleri bulunduğu gibi aynı zamanda çok renkli yumaklar da bulunabilmektedir. Alize Süperlana Maxi Batik ve Alize Süperlana Maxi Multicolor ile birbirinden renkli tasarımlar yapılabilmektedir. Kendinden geçişli, rengarenk kazaklar, şallar, hırkalar, patikler ve atkılar örülebilmektedir. Alize Süperlana Maxi Flower ise %70 akrilik, %25 yün ve %5 polyamid içeriklidir. Alize Süperlana Maxi Flower serisi ile ise her yaştan kişi tarafından sonbahar ve kış aylarında kullanılabilecek örgü çalışmalarında tercih edilebilmektedir. Birbirinden farklı kazak, hırka, atkı, bere ve eldiven tasarımları gönül rahatlığı ile yapılabilmektedir.

Alize Süperlana Maxi İp Renkleri

Alize Süperlana Maxi renkleri, her yaş grubunda kadın ve erkeğe hitap etmektedir. Alize Süperlana Maxi el örgü iplerinin en çok tercih edilen renkleri; mavi, mor, siyah, mint, krem, pudra, mürdüm, turuncu, krem karamel, koyu bej, taba, koyu orman, açık gri melanj, koyu pudra, petrol, gül kurusu, küllü lila, vizon, yeşil, kömür grisi, duman ve turkuazdır. Alize Süperlana Maxi multicolor renkleri ile kendinden geçişli, son derece estetik el örgüleri yapılabilmektedir. Alize Süperlana Maxi Jaspe serisi ile ise gri tonlarında zarif tasarımlar örülebilmektedir. 

Alize Süperlana Maxi İp Fiyatları

El örgü ipi fiyatlarında belirleyici faktörler arasında; yumak gramağı, yumak uzunluğu, el örgü ipinin markası ve el örgü ipinin hammadde karışımı belirleyici olmaktadır. Alize Süperlana Maxi fiyatları da bu seriye göre değişiklik göstermektedir. Alize Süperlana Maxi Multicolor serisinin fiyatları diğer el örgü iplerine göre daha yüksektir. Alize Süperlana Maxi el örgü ipleri ortalama her bütçe için uygundur. Alize Süperlana Maxi ip çeşitleri, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet siteleri üzerinde dönemsel olarak indirime girebilmektedir. Tekli alımlara göre çoklu alımlar daha avantajlı olmaktadır. 

Alize Süperlana Maxi İp ile Ne Örülür?

Alize Süperlana Maxi el örgü ipleri %25 yün içeriklidir. Bu nedenle Alize Süperlana Maxi ipleri ile örülen ürünler sonbahar ve kış aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Alize Süperlana Maxi ipleri ile hırka, boyunluk, atkı, şapka, eldiven, kazak, patik ve şal örülebilmektedir. Piyasada Alize Süperlana Maxi iplerinin her yaş grubundan ve her cinsiyetten kişiye göre renkleri mevcuttur. Alize Süperlana Maxi Multicolor serisi ile ise kış aylarında kullanılabilecek battaniyeler, kazaklar, hırkalar tasarlanabilmektedir. 

Alize Süperlana Maxi İp Nereden Alınır?

Alize Süperlana Maxi ipleri el örgü ipi satışı gerçekleştiren tuhafiye dükkanlarından alınabilmektedir. Bunun yanı sıra el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markalar ile popüler online alışveriş sitelerinden de Alize Süperlana Maxi ipleri temin edilebilmektedir. El örgü ipliği satışı yapan sitelerde Alize Süperlana Maxi ipleri dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara Alize Süperlana Maxi ipleri satın alınabilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.