Alize Happy Baby İp Fiyatları

Sırala
Üzgünüz seçtiğiniz kategoriye yeni ürünler yükleniyor. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin.

Alize Happy Baby İp Modeli

Alize Happy Baby el örgü ipi çeşitleri %65 Akrilik, %35 Polyamid içerikli olarak, 100 gram ağırlığında ve 350 metre uzunluğunda üretilmektedir.

Alize Happy Baby el örgü ipleri, bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir ipliktir.

Bebeklerin hassas cildine uygun ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. Alize Happy Baby el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Serilerek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Alize Happy Baby İp Çeşitleri 

Alize Happy Baby ip çeşitleri, bebek örgü modelleri başta olmak üzere tüm örgü modellerinde kullanılmaktadır. Orta kalınlıkta bir iplik olması, tığ ve şiş örgülerinde kolaylık sağlamaktadır.

Yumuşak dokusu sayesinde yetişkin bireylerinde tercih edebileceği iplik türlerindendir.

Alize Happy Baby İp Renkleri

Alize Happy Baby iplikleri pastel tonlarda veya bebeklerin dünyasına uygun canlı renklerden oluşmaktadır. Kırmızı, beyaz, sarı, mavi, turuncu, lila, bordo, mor, zümrüt yeşili, pudra ve somon tonları gibi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Farklı renk tonları bir arada kullanılarak, rengarenk projeler yapılabilmektedir.

Alize Happy Baby İp Fiyatları

Alize Happy Baby el örgü iplerinin çeşitleri, gramajı, uzunluğu ve içeriğinde kullanılan hammaddesi ip fiyatlarını belirleyen unsurlar arasındadır. Alize Happy Baby ipleri, el örgü ipliği satışının gerçekleştirildiği markaların internet sitelerinden ve el örgü ipleri satışı yapılan tuhafiye mağazalarından alınabilmektedir. Dönemsel kampanyalardan faydalanılarak alınabilecek en ucuz fiyatlara Alize Happy Baby ipleri temin edilebilmektedir.

Alize Happy Baby İp İle Ne Örülür?

Alize Happy Baby el örgü ipleri ile bebek ve çocuklar için farklı projeler yapılabilmektedir. Alize Happy Baby el örgü ipleri ile bere, hırka, kazak, yelek, elbise ve battaniye örülebilmektedir. Ayrıca çeşitli aksesuar ve oyuncak yapımında da kullanılabilmektedir. Hem şiş hem de tığ işi örgü teknikleri için uygun bir ipliktir. Üretici firma tarafından tavsiye edilen şiş numaraları 3 – 4 numara ve tığ numaraları 3 – 4 numara olmaktadır.

Alize Happy Baby İp Nereden Alınır?

Alize Happy Baby ipleri, el örgü malzemeleri satan online satış sitelerinden, hobi mağazalarından ve tuhafiye dükkanlarından temin edilebilmektedir. Dönemsel kampanyalardan yararlanılarak, en ucuz fiyatlara Alize Happy Baby el örgü ipleri satın alınabilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.