Alize Diva İp Fiyatları

Sırala
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.

Alize Diva İp Modeli

Alize Diva el örgü ipi çeşitleri %100 mikrofiber akrilik içerikli olarak üretilmektedir. İp çeşitleri gramaj ve uzunluk olarak farklılık gösterebilmektedir. İlkbahar ve yaz koleksiyonuna ait bir ip olduğu için genellikle mevsimlik ürünlerde kullanılmaktadır. Alize Diva el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Serilerek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Alize Diva İp Çeşitleri

  • Alize Diva Plus

%100 mikrofiber akrilikten üretilen Alize Diva el örgü ipleri 220 metre uzunluğunda ve 100 gram olarak piyasada bulunabilmektedir. Tığ ve şiş ile örülmeye uygun olan ipler ilkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygundur. 

  • Alize Diva Ombre Batik

Alize Diva Ombre Batik el örgü ipleri %100 mikrofiber akrilik içeriklidir. Tığ ve şiş ile örülmeye uygundur. 875 metre uzunluğunda ve 250 gram ağırlığında üretilmektedir. Alize Diva Ombre Batik el örgü ipleri ile örülen ürünler ilkbahar ve yaz aylarında kullanılabilmektedir. 

  • Alize Diva Silky Effect

Alize Diva Silky Effect el örgü ipleri %100 mikrofiber akrilik içeriklidir. 350 metre uzunluğunda ve 100 gram olarak satılmaktadır. Tığ ve şiş ile örülmeye uygundur. Alize Diva Silky Effect el örgü ipleri ile örülen ürünler ilkbahar ve yaz mevsimlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.  

  • Aliza Diva Batik

Alize Diva Batik el örgü ipleri %100 mikrofiber akrilikten yapılmıştır. Piyasada 350 metre uzunluğunda ve 100 gram ağırlığında satılmaktadır. İlkbahar ve yaz mevsiminde kullanılabilen, ebruli karışımlı ipler ile kendinden geçişli birçok ürün tasarlamak mümkündür. 

  • Alize Diva Baby

Piyasada 350 metre uzuluğunda ve 100 gram ağırlığında satılmaktadır. %100 mikrofiber akrilik içeriklidir. İlkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilmektedir. 

Alize Diva Renkleri

Aliza Diva el örgü iplerinde her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Alize Diva renk kataloğunda yer alan renkler; krem, zümrüt, sarı, limon, şeker beyazı, nej, lavanta, pudra, saks mavisi, haki, koyu pembe, tütün, turkuaz mavi, yeşil, bebek pembesi, mürdüm, küpeli, pembe, kamuflaj, deniz mavisi, zeytin, kızıl kahve, havacı, gelin pembesi, taba, lacivert, gri, gül, cam göbeği, taş rengi, ten rengi, karamel, deve tüyü, inci, beyaz, pastel lila, safran, lila, mint, kuzey denizi, bordo, siyah, yeşim, mercan, açık krem, menekşe, koyu bakır, orta gri, çam yeşili, kahve, açık turkuaz, mikanos mavi, koyu kahve, kahve, gri, kırmızı, turkuaz, koyu bakır, gece mavisi, orkide, nar çiçeği, füme, gök mavisi, menekşe, mantar beji, dalya, açık taba, yakut, bak kabağı, simli, eflatun ve turuncudur. 

Alize Diva Fiyatları

Alize Diva el örgü ipi çeşitlerinde, el örgü ipinin uzunluğu ve gramajı fiyatı belirlemektedir. Alize Diva fiyatları ortalama her bütçe için uygundur. Aliza Diva ip serilerine göre ufak fiyat farklılıkları olabilmektedir. Alize Diva ipleri, el örgü ipliği satışının gerçekleştirildiği markaların internet sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en ucuz fiyatlara Alize Diva ipleri temin edilebilmektedir.

Alize Diva İle Ne Örülür?

Alize Diva renkleri ile çok farklı çeşitte yazlık ürünler örülebilmektedir. Alize Diva ile örülen başlıca ürünler; kazak, bluz, yelek, patik, yazlık şapka, atkı ve bebek ürünleridir. Alize Diva el örgü ipleri yazlık bir ip olduğundan ilkbahar ve yaz aylarında kullanılabilecek ürünler tasarlanabilmektedir. Aliza Diva merserize renkleri ile çeşitli amigurumi ve oyuncak bebek çalışmaları da yapılabilmektedir.

Alize Diva Nereden Alınır?

Alize Diva ipleri, el örgü ipliği satışı yapılan tuhafiye dükkanlarından kolaylıkla bulunabilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışı yapan markaların online satış siteleri üzerinden de Aliza Diva çeşitleri temin edilebilmektedir. Online satın alma sistemi ile dönemsel kampanyalardan yararlanılarak, en uygun fiyatlara Aliza Diva ip çeşitleri satın alınabilmektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.