Yarnart Flowers İp Fiyatları

Sırala
Toplam 116 ürün görüntüleniyor.

Yarnart Flowers İp Modeli

Yarnart Flowers el örgü ipliklerinin birçok farklı renk ve çeşidi bulunmaktadır. Yarnart Flowers el örgü ipliklerinin hem dört mevsim hem de kışlık kullanıma uygun ip çeşitleri bulunmaktadır. Birçok farklı renk çeşidine sahip Yarnart Flowers ipleri, şal, battaniye, bere, elbise ve hırka gibi birçok farklı ürünün tasarımına imkan vermektedir. Yarnart Flowers el örgü ipliklerinin ebruli ip karışımı sayesinde kendinden geçişli çeşitli çalışmalar tasarlanabilmektedir. Yarnart Flowers Moonlight el örgü ipliklerinin kendinden simli ipleri ile son derece parlak ve canlı ürünler yapılabilmektedir. 

Yarnart Flowers İp Çeşitleri

  • Yarnart Flowers Moonlight

Yarnart Flowers Moonlight ipleri %53 organik pamuk, %43 anti pilling akrilik ve %4 metalik polyester karışımlıdır. Son derece yumuşak bir dokusu bulunmakla birlikte aynı zamanda anti pilling özelliği sayesinde tüylenme yapmamaktadır. Sonbahar, yaz, ilkbahar ve kış mevsimlerinde kullanılabilmektedir.

  • Yarnart Vivid

Yarnart Flowers Vivid ipleri %55 pamuk %45 akrilik karışımlıdır. Sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanıma uygundur. 

  • Yarnart Flowers Alpaca

Yarnart Flowers Alpaca el örgü ipleri %20 alpaca ve %80 akrilikten meydana gelmektedir. Tüylenme yapmamaktadır. Son derece yumuşak bir dokusu bulunmaktadır.

  • Yarnart Flowers Merino

Yarnart Flowers Merino el örgü ipleri %25 yün ve %75 akrilik karışımlıdır. Hacimli bir dokusu bulunmaktadır. Yün içerikli olduğu için kışlık ürünlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Orta kalınlıkta bir ip olarak kışlık şal ve battaniye gibi ürünlerin yapımına imkan vermektedir. 

Yarnart Flowers Renkleri

Yarnart Flowers ip çeşitlerinin her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik geniş renk yelpazesi bulunmaktadır. Yarnart Flowers Moonlight serisinin kendinden simli yapısı sayesinde rengarenk ve parlak tasarımlar yapmak mümkün olmaktadır. Yarnart Flowers Ebruli serisinin ise kendinden geçişli birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Yarnart Flowers Unicolor ipleri ise tek renkten oluşmaktadır. En çok tercih edilen Yarnart Flowers renkleri ise; kırmızı, beyaz, mavi, siyah, mor, sarı, haki, turuncu, lila, pembe ve kiremit rengidir. 

Yarnart Flowers Fiyatları

Yarnart Flowers ip fiyatları yumak gramajlarına ve ipin hangi hammadde karışımlarından oluştuğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Yumak gramajları genellikle 250 gram olarak satılmaktadır. Yarnart Flowers Simli Moonlight pamuk ve sim karışımlı olduğu için diğer Yarnart ip çeşitlerine göre fiyat olarak daha yüksektir. Yarnart Flowers ip çeşitleri bazı dönemlerde el örgü ipliği satışı gerçekleştiren firmaların resmi internet sitelerinde dönemsel olarak kampanyalara girebilmektedir. Bu dönemlerde alınabilecek en uygun fiyatlara Yarnart Flowers ip çeşitlerine ulaşılabilmektedir.

Yarnart Flowers İle Ne Örülür?

Yarnart Flowers ip çeşitlerinin kendinden geçişli ebruli ve simli ipleri ile hem kişisel hem de ev dekorasyonunun birçok farklı alanında kullanılabilecek ürünler tasarlanabilmektedir. Yarnart Flowers ip çeşitleri kullanılarak hırka, elbise, çocuk ve bebek giysileri, şal, atkı, battaniye, kazak, bere gibi birçok ürün örülebilmektedir. Ev dekorasyonunun da birçok farklı alanında kullanılabilen Yarnart Flowers Moonlight serisinin kendinden simli ipleri ile çok şık battaniyeler, bluzlar ve etoller tasarlanabilmektedir.

Yarnart Flowers Nereden Alınır?

Yarnart Flowers ipin farklı renkleri ve çeşitleri el örgü ipliği satışının gerçekleştirildiği dükkan ve mağazadan kolaylıkla temin edilebilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışı yapan firmaların online internet sitesi üzerinden ve popüler alışveriş sitelerinden Yarnart Flowers ip çeşitleri satın alınabilmektedir. Bazı kampanya dönemlerinde Yarnart Flowers ip çeşitleri el örgü ipliği satışı gerçekleştiren internet sitelerinde dönemsel olarak indirime girebilmektedir. Bu dönemlerde alınabilecek en ucuz fiyata ip çeşitleri temin edilebilmektedir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.