Yarnart Jeans İp Fiyatları

Sırala
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.

Yarnart Jeans İp Modeli

Yarnart Jeans el örgü ipleri piyasada 160 metre uzunluğunda ve 50 gramlık yumaklar olarak satılmaktadır. Yarnart Jeans el örgü ipi içerik olarak %55 koton ve %45 poliakrilik içermektedir. Yarnart Jeans ipleri tığ ve şiş ile örülebilmektedir. Yarnart Jeans el örgü ip çeşitlerinde birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Son derece yumuşak yapısı ve tüylenme yapmama özelliği ile sağlam ve yumuşak örgü çalışmalarının yapılmasına imkan vermektedir. Yarnart Jeans ipleri tek renk olarak tercih edilebileceği gibi aynı zamanda ebruli ve kendinden geçişli yumaklar olarak da tercih edilebilmektedir.

Yarnart Jeans İp Çeşitleri

  • Yarnart Jeans Tropical

Yarnart Jeans Tropical pamuk ve poliakrilik içeriklidir. Sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygundur. Yarnart Jeans Tropical serisi ile kendinden geçişli ve canlı örgüler tasarlanabilmektedir.

  • Yarnart Jeans Bamboo

Yarnart Jeans Bamboo el örgü ipleri %50 bamboo ve %50 pac içeriğe sahiptir. Sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygundur. Yumuşak dokusu ile örgü çalışmalarında kolaylık sağlamaktadır.

  • Yarnart Jeans Crazy

Yarnart Jeans Crazy pamuk ve akrilik içeriğe sahiptir. Yarnart Jeans ebruli iplerinin geçişli renk tonları ile birbirinden renkli ve canlı örgü çalışmaları yapılabilmektedir.

  • Yarnart Jeans Plus

Yarnart Jeans Plus el örgü ipleri %55 pamuk içeriğine sahiptir. Son derece yumuşak dokusu, tüylenme yapmayan yapısı ve geniş renk skalası bulunmaktadır.

Yarnart Jeans Renkleri

Her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik çok geniş renk seçenekleri sunan Yarnart Jeans el örgü ipleri piyasada 50 gram olarak satılmaktadır. Yarnart Jeans ip renk kataloğunda yer alan renkler; pembe, bej, beyaz, turuncu, mavi, sarı, kırmızı, kahverengi, ten rengi, lacivert, yeşil, lila, yavruağzı ve siyahtır. Ana ve ara renkler ile tonları mevcuttur. Yarnart Jeans renkleri ile bebek ve çocuklar için de rengarenk ve canlı örgü çalışmaları yapılabilmektedir. 

Yarnart Jeans Fiyatları

El örgü ipi fiyatlarında belirleyici faktörler ipin gramajı, ipin içeriği ve ipin uzunluğudur. 100 gramlık yumaklar 50 gramlık yumaklara göre daha avantajlı olmaktadır. Yarnart Jeans el örgü ipi fiyatları ortalama bütçeler için idealdir. Birçok farklı renkte üretilen Yarnart Jeans el örgü ipi renk değişiminde fiyat farklılığı olmamaktadır. Yarnart Jeans el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan markaların online satış sitelerinde ve popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde, alınabilecek en ucuz fiyatlara Yarnart Jeans el örgü ipi çeşitleri temin edilebilmektedir. Ayrıca tekli alımlara göre toplu veya çoklu alımlar daha avantajlı olabilmektedir.

Yarnart Jeans İle Ne Örülür?

Yarnart Jeans el örgü iplerinin yumuşak dokusu sayesinde her türlü örgü çalışmaları yapılabilmektedir. En sık tercih edilen çalışmalar ise; hırka, kazak, şal, bluz ve atkıdır. Aynı zamanda ev tekstilinde ve amigurumi ile oyuncak bebek yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır. Esneme yapmaması ve tüylenmeye karşı dayanıklı olması nedeni ile en çok tercih edilen el örgü ipleri arasında bulunmaktadır. Yarnart Jeans iplerinin tek renkli yumakları tercih edilebildiği gibi aynı zamanda kendinden geçişli, çok renkli yumakları ile rengarenk örgü çalışmaları da yapılabilmektedir. 

Yarnart Jeans Nereden Alınır?

Yarnart Jeans el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan tüm tuhafiye dükkanlarından ve mağazalardan temin edilebilmektedir. Yarnart Jeans el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet sitelerinden ve popüler online alışveriş sitelerinden de kolaylıkla satın alınabilmektedir. Online alışverişlerde bazı dönemlerde yapılan kampanyalardan faydalanılarak, en uygun fiyatlara Yarnart Jeans el örgü ipleri satın alınabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.