Nako Calico İp Fiyatları

Sırala
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Nako Calico İp Modeli

Nako Calico el örgü ipleri her yaş grubundan kişi tarafından en çok tercih edilen ip çeşitleri arasında yer almaktadır. Nako Calico el örgü ipleri %50 pamuk ve %50 premium akrilik içeriğe sahiptir. Piyasada 100 gram ağırlığında ve 245 metre uzunluğundaki yumaklar halinde satılmaktadır. Nako Calico el örgü ipi üzerinde tavsiye edilen örgü şişi numarası 4 mm - 4,5 mm iken, tığ numarası ise 2 mm’dir. Nako Calico el örgü ipleri ile örülen ürünler ilkbahar ve yaz aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Nako Calico ince bir ip olma özelliği taşımaktadır. Nako Calico ince renkleri ile birbirinden farklı tasarımlar yapılabilmektedir. 

Nako Calico İp Çeşitleri

Nako Calico el örgü ipi çeşidi olan Nako Calico Bebe %50 pamuk ve %50 premium akrilik karışımlı olarak, 100 gram ağırlığında ve 245 metre uzunluğunda piyasada satılmaktadır. Hırka, bere, battaniye, kazak ve bere gibi pek çok ürünün tasarlanabildiği Nako Calico ipleri ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında kullanım için son derece uygundur. Nako Calico Bebe iplerinin farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. En çok tercih edilenler arasında; beyaz, şeker pembesi, su yeşili, bebe sarısı, bebe pembe koyu ten bulunmaktadır.   

Nako Calico İp Renkleri

Nako Calico el örgü iplerinin son derece geniş renk skalası bulunmaktadır. En çok tercih edilen Nako Calico renkleri arasında; beyaz, kırmızı, siyah, keten, gri, mavi, turuncu, fuşya, ekru, kum, sarı, mor, açık sarı, açık koral, lacivert, mint, pudra, denim, şeker pembe, bej, pastel pembe, gül, saks, pembe, vizon, tomurcuk, tarçın, lila, cam göbeği, kahverengi, haki, bal köpüğü, turkuaz, çağla, asker yeşili, zümrüt, eflatun, hardal, havacı mavi, bordo, sema yeşili ve ufuk mavisidir. Nako Calico simli yumakları ile ise ışıltılı ve parlak örgüler tasarlanabilmektedir. 

Nako Calico İp Fiyatları

El örgü ipinin gramajı, uzunluğu, markası ve hammadde karışımı fiyatları belirleyen faktörler arasında yer almaktadır. Örgü çalışmalarına ilgi duyan kişiler ise “Nako Calico ne kadar?” sorusuna yanıt aramaktadırlar. Nako Calico fiyatları, ortalama bütçeler için oldukça uygundur. El örgü ipi satışının gerçekleştirildiği markaların internet siteleri ile popüler online alışveriş sitelerinde Nako Calico ip fiyatlarında çeşitli kampanyalar yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en ucuz fiyatlara Nako Calico el örgü ipleri satın alınabilmektedir. Online alışverişlerde çoklu alımlar tekli alımlara göre daha avantajlı olmaktadır. 

Nako Calico İp ile Ne Örülür?

Nako Calico el örgü ipleri ile kişisel çok sayıda örgü çalışması yapılabilmektedir. Şal, elbise, kazak, bluz, pareo, büstiyer, hırka ve bikini gibi ürünler tasarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra Nako Calico ipleri ev dekorasyonunun çok farklı alanında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Koltuk şalı, örgü supla, Amerikan servis ve amigurumi bebek yapımında da Nako Calico ipleri tercih edilebilmektedir. Her zevke uygun geniş renk skalası ile birbirinden canlı ve zarif örgü çalışmaları yapılabilmektedir. 

Nako Calico İp Nereden Alınır?

Örgü çalışmalarına meraklı olan kişiler Nako Calico iplerinin nereden temin edildiğini merak etmektedirler. Nako Calico el örgü ipleri örgü ipi satışının yapıldığı her yerden temin edilebilmektedir. Genellikle şehir merkezlerindeki pasajların içlerinde yer alan tuhafiye dükkanlarından Nako Calico ipleri satın alınabilmektedir. Ayrıca el örgü ipi satışının yapıldığı markaların resmi internet siteleri ile popüler online alışveriş siteleri üzerinden de Nako Calico el örgü ipleri temin edilebilmektedir. Online satışlarda dönemsel kampanyalardan yararlanılabilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.