Nako Paris İp Fiyatları

Sırala
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

Nako Paris İp Modeli

Nako Paris el örgü ipi %40 premium akrilik ve %60 polyamid içeriklidir. Piyasada 100 gram ağırlığında ve 245 metre uzunluğundaki yumaklar halinde satılmaktadır. Nako Paris iplerinin üzerinde tavsiye edilen örgü şişi numarası 3,5 - 4 iken, tığ numarası ise 2’dir. Nako Paris yünleri ile örülen ürünler ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Nako Paris ipi yapı itibariyle ince bir iptir. Nako Paris el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Ürünlerin serilerek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Nako Paris İp Çeşitleri

Nako Paris iplerinin piyasada birçok farklı rengi bulunmaktadır. Tek renkli yumakların dışında iki renkten oluşan ipler ile simli ipler örgü tasarımlarına şıklık katmaktadır. Nako Paris Bebe el örgü ipi %40 premium akrilik, %50 polyamid ve %10 polyester içeriğe sahiptir. Piyasada 100 gram ağırlığında ve 175 metre uzunluğunda yumaklar olarak satılmaktadır. Örgü ipi üzerinde tavsiye edilen örgü şişi numarası ise 4 - 4,5’tur. Nako Paris Bebe renklerinin farklı dokusu sayesinde son derece şık bebek ürünleri örülebilmektedir. 

Nako Paris İp Renkleri

Nako Paris ip renkleri her yaş grubundan ve her zevkten insana hitap etmektedir. Geniş renk skalası sayesinde birbirinden şık ve zarif bluzlar, bereler, atkılar ve kazaklar tasarlanabilmektedir. En çok tercih edilen Nako Paris renkleri arasında; tarçın, deve tüyü, petrol, hardal, bordo, sarılı pudra, metal gri, çağla yeşili, ekru, siyah, kömür grisi, vintaj pembe, ay çiçeği, azur, karmen kırmızı, Cezayir menekşesi, yeşil, pembeli gri, mantar beji, gül kurusu, flamingo, kahverengi, açık mürdüm, koyu pembe, simli, mavi, krem, lacivert, pembe, koral, nar çiçeği, canlı menekşe, tropikal deniz, pudra, bz kahve ve haki bulunmaktadır. Düz renklerin dışında gri - siyah muline, beyaz - siyah muline ve kırmızı - siyah muline yumakları ile kendinden geçişli şık örgüler yapılabilmektedir. 

Nako Paris İp Fiyatları

El örgü iplerinde fiyatları belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler; el örgü ipinin gramajı, uzunluğu, markası ve hammadde içeriğidir. Nako Paris fiyatları ortalama bütçeler için idealdir. Nako Paris ip fiyatları, örgü ipi satışının yapıldığı markalar ile online alışveriş sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde Nako Paris en ucuz fiyatlara satın alınabilmektedir. Nako Paris ve Nako Paris Bebe fiyatları toptan satın alındığında çok daha avantajlı olmaktadır. 

Nako Paris İp ile Ne Örülür?

Örgü çalışmalarına meraklı olan kişiler “Nako Paris ip ile ne örülür?” sorusuna yanıt aramaktadırlar. Nako Paris ipleri bütün aksesuar örgülerinde gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Nako Paris el örgü ipi yapı itibariyle ince bir iptir. Bere, hırka, yelek, atkı, bluz, şal gibi kişisel Nako Paris modelleri yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra Nako Paris ipi ile kürk görünümüne sahip mantolar da tasarlanabilmektedir. Birçok farklı renk alternatifi ve dokulu yapısı ile Nako Paris Bebe modelleri örülebilmektedir. 

Nako Paris İp Nereden Alınır?

Nako Paris örgü ipleri el örgü ipi satışının gerçekleştirildiği tüm tuhafiye dükkanları ile mağazalardan kolaylıkla bulunabilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışı yapan markalar ile online alışveriş sitelerinden de Nako Paris ip çeşitleri satın alınabilmektedir. Her ihtiyaca ve her  zevke uygun olan Nako Paris ipleri online alışverişlerde indirime girebilmektedir. İndirim dönemleri takip edilerek en uygun fiyatlara Nako Paris ipleri satın alınabilmektedir. Tekli alımlara göre çoklu alımlar daha avantajlıdır. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.