Nako Denim İp Fiyatları

Sırala
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.

Nako Denim İp Modeli

Nako Denim el örgü ipi %60 pamuk ve %40 premium akrilik içeriğe sahiptir. Nako Denim iplerinin piyasada her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik renkleri bulunmaktadır. Nako Denim ipleri ile yıpranmış kot etkisine sahip çok sayıda farklı ürün tasarlanabilmektedir. Piyasada 100 gram ağırlığında ve 200 metre uzunluğunda bulunmaktadır. Nako Denim ipleri üzerinde tavsiye edilen örgü şişi numarası 4 - 4,5 iken, tığ numarası ise 3’tür. Nako Denim el örgü ipleri ile örülen ürünler ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. 

Nako Denim İp Çeşitleri

Nako Denim ip çeşitlerinin oldukça geniş renk skalası bulunmaktadır. Nako Denim Sport serisi %60 pamuk ve %40 premium akrilik içeriğe sahiptir. İlkbahar, sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilmektedir. Nako Denim Plus ipleri ise %50 pamuk ve %50 premium akrilik içeriğe sahiptir.  Nako Denim Plus ipleri ile örülen ürünler ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Nako Denim ip çeşitleri ile örülen ürünlerin çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanmaları tavsiye edilmektedir. Ürünler sererek kurutulabilmektedir. 

Nako Denim İp Renkleri

Nako Denim el örgü iplerinin her yaş grubuna yönelik çok sayıda farklı seçeneği bulunmaktadır. En çok tercih edilen Nako Denim renkleri arasında; gri, azur, çağla, lacivert, kot mavisi, nar çiçeği, bej, ekru, beyaz, siyah, pudra, fıstık, hardal, açık gri, koyu lavanta, açık koral, mor, pembe ve turkuaz bulunmaktadır. Nako Denim ip çeşitlerinden biri olan Nako Denim Sport renkleri ile ise çok sayıda zarif örgü çalışması yapılabilmektedir. En çok kullanılan Nako Denim Sport renkleri ise; sarı, beyaz, pudra, kiremit, mor, mint, hardal, turkuaz, mavi, lacivert, kırmızı ve yeşildir. 

Nako Denim İp Fiyatları

El örgü ipi fiyatlarında birkaç belirleyici faktör bulunmaktadır. Bu faktörler ise; el örgü ipinin ağırlığı, el örgü ipinin uzunluğu, el örgü ipinin markası ve el örgü ipinin hammadde karışımıdır. Nako Denim ip fiyatı ortalama her bütçe için uygundur. Nako Denim el örgü ipi çeşitleri el örgü ipi satışının gerçekleştirildiği markaların internet sitelerinde ve popüler online alışveriş sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en ucuz fiyatlara Nako Denim ip çeşitleri temin edilebilmektedir. Nako Denim fiyatlarında tekli alımlara göre çoklu veya toplu alımlar daha uygun olmaktadır. 

Nako Denim İp ile Ne Örülür?

Nako Denim el örgü iplerinin piyasada çok farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Nako Denim el örgü ipleri ile ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında kullanılabilecek örgü çalışmaları tasarlanabilmektedir. Nako Denim ipleri ile yıpranmış kot etkisine sahip olan tasarımlar yapılabilmektedir. Kazak, hırka, şal, atkı, eldiven, patik ve yelek gibi kişisel ürünlerin yanı sıra ev dekorasyonunun birçok farklı alanında kullanılabilecek battaniye ve dekoratif yastık gibi ürünler de yapılabilmektedir. Nako Denim ipleri ile birbirinden güzel amigurumiler de tasarlanabilmektedir. 

Nako Denim İp Nereden Alınır?

Nako Denim ip çeşitlerinin her yaş grubuna yönelik çok geniş renk skalası bulunmaktadır. El örgü ipi satışının yapıldığı tuhafiye dükkanlarından ve mağazalardan Nako Denim ipleri satın alınabilmektedir. Bunun yanı sıra el örgü ipliği satışı yapan markaların resmi internet sitelerinden de Nako Denim ip çeşitleri temin edilebilmektedir. Popüler online alışveriş sitelerinde Nako Denim ipleri bulunabilmektedir. Online alışverişlerde Nako Denim ipleri dönemsel kampanyalara girebilmektedir. İndirim dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara el örgü ipleri satın alınabilmektedir. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.