Nako Elit Baby İp Fiyatları

Sırala
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.

Nako Elit Baby İp Modeli

Nako Elit Baby el örgü ipleri ince yapılı olarak üretilmektedir. %100 premium anti pill akrilik içerikli olması sayesinde yıkama ve kurutma sırasında tüylenme yapmamaktadır. Tüylenme yapmaması nedeni ile tüm ürünlerde sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilmektedir. Anti pill özelliği ile diğer el örgü iplerine göre elektriklenme oranı düşüktür. Alerji ve tahriş yapmaması nedeni ile çocuk ve bebek battaniyelerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Nako Elit Baby ipleri birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Ayrıca Nako Elit Baby Muare serisinin ebruli yumakları ile kendinden geçişli örgü çalışmaları yapılabilmektedir.

Nako Elit Baby İp Çeşitleri

Nako Elit Baby el örgü ipleri tek renkten oluşan yumakları ile olduğu kadar aynı zamanda ebruli ip karışımları da ön plana çıkmaktadır. Nako Elit Baby Mini Batik serisi kendinden geçişli renk tonları ile rengarenk bebek ve çocuk örgü çalışmaları için son derece uygundur. %100 premium anti pill akrilik içerikli Nako Elit Baby ebruli, tığ ve şiş ile örülmeye uygundur. Sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanılabilmektedir. Nako Elit Baby ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilmektedir. Sererek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Nako Elit Baby Renkleri

Her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik son derece geniş Nako Elit Baby renkleri bulunmaktadır. Nako Elit Baby renk kataloğunda yer alan renkler; mint, lacivert, erik moru, mavi, çam yeşili, açık turkuaz, azur, mercan taşı, gül kurusu, royal mavi, somon, badem, turkuaz, sarı, beyaz, alev kırmızı, krem, lacivert, soft pembe, limonata, bebek mavisi, portakal nergisi, açık gri, portakal kabuğu, mine çiçeği, açık somon, gök mavisi, pudra, çöl gülü, ten, ekru, alaska mavisi, füme melanj, açık pembe, fuşya, lila, bordo, mor, seher rüzgarı, zümrüt, inci, açık koral, ökse otu, vanilya, kiremit rengi, turuncu ve siyahtır. 

Nako Elit Baby İp Fiyatları

Nako Elit Baby ip el örgü ipleri piyasada %100 premium anti pill akrilik içerikli olarak üretilmektedir. Nako Elit Baby Mini Batik ipleri kendinden geçişli renk tonlarına sahiptir. Bu nedenle fiyatı Nako Elit Baby fiyatlarına göre bir miktar yüksektir. Ancak fiyatlar ortalama bütçeler için uygundur. Nako Elit Baby el örgü ipleri online satışlarda dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde alınabilecek en ucuz fiyatlara Nako Elit Baby el örgü ipi çeşitleri temin edilebilmektedir. Ayrıca tekli alımlara göre çoklu veya toplu alımlar daha avantajlı olabilmektedir. 

Nako Elit Baby İp İle Ne Örülür?

Nako Elit Baby el örgü ipleri %100 premium akrilik içermektedir. Anti pilling özelliği sayesinde tüylenme yapmamakta ve alerjik bebek ve çocuk ürünlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Nako Elit Baby el örgü ipleri ile rengarenk hırka, yelek, kazak, bere, patik, battaniye, atkı, şal ve amigurumi gibi çalışmalar tasarlanabilmektedir. Ev ve bebek odası tekstilinde de kullanılabilen Nako Elit Baby ipleri kullanım ve yıkama sırasında tüylenme sorunu yaratmamaktadır. Elektriklenme oranı da diğer el örgü iplerine göre daha düşüktür. 

Nako Elit Baby Nereden Alınır?

Nako Elit Baby el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren tuhafiye dükkanları ile mağazalardan kolaylıkla bulunabilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışı yapan markaların internet siteleri üzerinden ve popüler online alışveriş sitelerinden de Nako Elit Baby ipleri satın alınabilmektedir. Online alışverişlerde dönemsel kampanyalar takip edilerek en uygun fiyatlara Nako Elit Baby iplerine ulaşmak mümkündür.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.