Nako Spaghetti İp Fiyatları

Sırala
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Nako Spaghetti İp Modeli

Nako Spaghetti ipleri %25 yün ve %75 premium akrilik içeriğe sahiptir. Yapı itibariyle çok kalın bir ip olması nedeni ile sonbahar ve kış aylarında kullanılacak olan ürünlerde gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Piyasada 100 gram ağırlığında ve 60 metre uzunluğunda satılmaktadır. Nako Spaghetti örgü ipleri üzerinde tavsiye edilen örgü şişi numarası 7 mm - 8 mm iken, tığ numarası ise 6 mm’dir. Nako Spaghetti yünleri ile oluşturulan ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Sererek kurutulmaları önerilmektedir. 

Nako Spaghetti İp Çeşitleri

Nako Spaghetti iplerinin piyasada çeşitleri yer almaktadır. Nako Spaghetti Effect örgü ipleri %25 yün ve %75 premium akrilik içeriğe sahiptir. Piyasada 100 gram ağırlığında ve 60 metre uzunluğunda yumaklar halinde satılmaktadır. Atkı, şapka, bere, panço, hırka gibi ürünler tasarlanabilmektedir. Nako Spaghetti Combo ise piyasada 60 gram ağırlığında ve 190 metre uzunluğunda yumaklar olarak satılmaktadır. %25 yün ve %75 akrilik içeriklidir. Nako Spaghetti Combo serisinin farklı renklerden oluşan yumakları ile rengarenk örgü çalışmaları yapılabilmektedir. 

Nako Spaghetti İp Renkleri

Nako Spaghetti renkleri her yaş grubundan kadın ve erkeğin kullanımı için uygundur. En çok tercih edilen Nako Spaghetti erguvan rengi ile birbirinden şık tasarımlar yapılabilmektedir. Bunun dışında en çok sevilen Nako Spaghetti ip renkleri arasında; somon, pembe altın, mor, siyah, kum beji, pudra, sarı, koyu kırmızı, gül kurusu, lacivert, tatlı mavi, vişne çürüğü, açık ten, hardal, pembe inci, küf, fesleğen, taba, beyaz ve şelale bulunmaktadır. Düz renklerin dışında siyah - muline, bej - kemik muline ve siyah - beyaz muline gibi iki farklı renkten oluşan yumaklar ile Nako Spaghetti modelleri yapılabilmektedir. 

Nako Spaghetti İp Fiyatları

Nako Spaghetti ip fiyatının ne olduğu merak edilmektedir. Örgü ipi fiyatlarını belirleyen faktörler; örgü ipinin markası, örgü ipinin hammadde içeriği, örgü ipinin uzunluğu ile gramajı olmaktadır. Nako Spaghetti ip fiyatları, ortalama bütçeler için son derece uygundur. Online alışverişlerde Nako Spaghetti fiyatları dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde en ucuz fiyatlara Nako Spaghetti ip çeşitleri satın alınabilmektedir. Tekli alımlara göre çoklu alımlar daha avantajlıdır. 

Nako Spaghetti İp ile Ne Örülür?

Nako Spaghetti örgü ipleri yapı olarak çok kalın bir iptir. Bu nedenle Nako Spaghetti örgü ipleri ile oluşturulan ürünler sonbahar ve kış aylarında kullanım için uygundur. Yün ve premium akrilik içeriğe sahip olan Nako Spaghetti iplerinin kalın dokusu sayesinde paspas ve kırlent gibi ev dekorasyonunda kullanılabilecek birçok farklı ürün tasarlanabilmektedir. Ev dekorasyon ürünlerinin yanı sıra kazak, battaniye, boyunluk, bere ve hırka gibi kişisel ürünler de örülebilmektedir. 

Nako Spaghetti İp Kaç Numara Şişle Örülür?

Nako Spaghetti iplerinin kaç numara örgü şişi ile örüleceği merak edilmektedir. Nako Spaghetti el örgü ipleri kalın bir iptir. Bu nedenle kışlık ürünlerde kullanılabilmektedir. Nako Spaghetti örgü ipi ambalajlarının üzerinde örülmesi tavsiye edilen örgü şişi numarası 7 mm - 8 mm’dir. Tığ numarası olarak ise 6 mm önerilmektedir. Kalın yapısı sayesinde oldukça kolay bir şekilde kusursuz örgüler yapılabilmesine olanak vermektedir. 

Nako Spaghetti İp Nereden Alınır?

Nako Spaghetti örgü ipleri, örgü ipi satışının yapıldığı mağazalar ile tuhafiye dükkanlarından temin edilebilmektedir. Şehir merkezlerinde yer alan pasajlarda Nako Spaghetti ipleri bulunabilmektedir. Örgü ipi satışı yapan markalar ile popüler online alışveriş sitelerinden de Nako Spaghetti ip satın alınabilmektedir. Online alışverişte dönemsel kampanyalardan yararlanılarak en avantajlı fiyatlara örgü ipi temin edilebilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.