Nako Sport Wool İp Fiyatları

Sırala
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.

Nako Sport Wool İp Modeli

Nako Sport Wool el örgü iplerinin yün karışımlı olması, Nako Sport Wool ipleri ile örülen ürünlerin sıcacık tutmasını sağlamaktadır. Yumuşak ve kolay örülebilir yapısı ile en sık tercih edilen el örgü iplerinden biridir. Çok geniş renk skalası olduğu için her yaş grubundan kişiye hitap etmektedir. Nako Sport Wool ipleri ile ister tek renkten oluşan ister iki renkten oluşan rengarenk örgü çalışmaları tasarlanabilmektedir. 

Nako Sport Wool İp Çeşitleri

Nako Sport Wool el örgü ipleri piyasada 120 metre uzunluğunda ve 100 gram ağırlığında satılmaktadır. Nako Sport Wool ipleri %25 yün ve %75 premium akrilik karışımlıdır. Son derece yumuşak yapısı ve sonbahar, kış ve ilkbahar mevsimlerinde kullanılabilir olması sebebiyle en sık tercih edilen el örgü ipleri arasında bulunmaktadır. Nako Sport Wool el örgü ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Sererek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. 

Nako Sport Wool Renkleri

Nako Sport Wool el örgü iplikleri son derece geniş renk skalası ile birçok örgü çalışmasının yapılabilmesine imkan vermektedir. Nako Sport Wool renk kataloğunda yer alan başlıca renkler; hardal, mor, bronz, pudra, denim melanj, çağla, fırtına, siyah, beyaz, açık gri melanj, koyu gri melanj, şişedibi, kum beji, bonsai çiçeği, melanj indigo, gül, ekru, kaymak krem, karmen kırmızı, gül kurusu, lacivert, pembeli gri, kiremit, koyu vizon melanj, mantar beji, bordo, küpeli, çakıl taşı, orkide, saks, seytuni, nilüfer yaprağı, mor, ıtır çiçeği, kırmızı, koyu pembe, haki, azur, mercan, kırmızı, antrasit, karamel, kanvas beji, şelale, bej melanj, asker yeşili, bitter çikolata, mürdüm, nar çiçeği, simli, melanj mürdüm, fil derisi ve mavili menekşedir. Nako Sport Wool ipleri tek renkten oluşan yumaklarının dışında, iki renkten oluşan ip yumakları ile de ön plana çıkmaktadır. İki renkten oluşan Nako Sport Wool ip renkleri ise  petrol-muline, mavi-pembe muline ile bej-siyah mulinedir.

Nako Sport Wool Fiyatları

El örgü iplerinde fiyatlandırmayı etkileyen faktörler; ipin hangi hammadde karışımlarından oluştuğu, el örgü ipinin gramajı ile uzunluğu olmaktadır. Nako Sport Wool el örgü ipleri 120 metre uzunluğunda ve 100 gramlık yumaklar halinde satılmaktadır. Nako Sport Wool fiyatı ortalama her bütçe için ideal olduğundan en sık tercih edilen ip çeşitlerinden biridir. Nako Sport Wool el örgü iplerinde renk değişimi fiyat farkı yaratmamaktadır. Nako Sport Wool el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların online satışlarında dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Bu dönemlerde alınacak en ucuz fiyatlara Nako Sport Wool el örgü ipleri temin edilebilmektedir. Tekli alımara göre çoklu veya toplu alımlar daha avantajlı olabilmektedir. 

Nako Sport Wool İle Ne Yapılır?

Nako Sport Wool iplerinin yün ve premium akrilikten oluşması, Nako Sport Wool ipleri ile örülen ürünlerin sonbahar, kış ve ilkbahar mevsimlerinde kullanılabilmesine imkan vermektedir. Nako Sport Wool ipleri ile kışın sıcacık tutacak kazak, boyunluk, hırka, atkı, bere, panço ve eldiven gibi ürünler örülebilmektedir. Nako Sport Wool kış güneşi serisinin %25 yün, %3 sim ve %75 premium akrilik içeren ipleri ile simli, rengarenk örgü çalışmaları yapılabilmektedir. 

Nako Sport Wool Nereden Alınır?

Nako Sport Wool ipleri piyasada %25 yün ve %75 premium akrilik karışımlı olarak 120 metre uzunluğunda, 100 gramlık yumaklar olarak satılmaktadır. Nako Sport Wool el örgü ipleri, el örgü ipliği satışı yapan tüm tuhafiye dükkanları ile mağazalardan temin edilebilmektedir. Ayrıca el örgü ipliği satışı gerçekleştiren markaların internet siteleri üzerinden ve popüler alışveriş sitelerinden online olarak satın alınabilmektedir. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.