Nako Vals İp Fiyatları

Sırala
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.

Nako Vals İp Modeli

Nako Vals el örgü ipleri %100 premium akrilik içeriklidir. Nako Vals ipleri piyasada 100 gram ağırlığında ve 240 metre uzunluğunda satılmaktadır. Panço, hırka kazak gibi birbirinden şık tasarımların yapabileceği Nako Vals iplerinin üzerinde tavsiye ediken örgü şişi numarası 4 - 4,5, tığ numarası ise 2,5’tur. Nako Vals ipleri ile örülen ürünler sonbahar ve kış aylarında gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir.  Nako Vals ile örülen ürünler çamaşır makinesine 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Sererek kurutulmaları önerilmektedir. Nako Vals modelleri ile kişisel pek çok ürün örülebileceği gibi aynı zamanda ev aksesuarının birçok farklı alanında da tercih edilebilmektedir. 

Nako Vals İp Çeşitleri

Nako Vals el örgü iplerinin birçok farklı çeşidi piyasada bulunmaktadır. Düz renk Nako Vals ipleri dışında çok renkli ip yumakları ile birbirinden renkli ve canlı kazaklar, hırkalar, patikler, şallar ve bereler tasarlanabilmektedir. Nako Vals Cennet Kuşu serisinin farklı renk alternatifleri her zevkten ve her cinsiyetten kişiye hitap etmektedir. Nako Vals Batik serisi özellikle kadınlar tarafından farklı motifler amacı ile tercih edilmektedir. Nako Vals yünleri ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermemektedir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. 

Nako Vals İp Renkleri

Nako Vals el örgü iplerinin piyasada birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Her yaş gruba yönelik renkleri ile Nako Vals ipleri ile birçok farklı ürün örülebilmektedir. En çok tercih edilen Nako Vals renkleri ise; siyah, beyaz, mürdüm, mor, pembe, bej, yeşil, turkuaz, turuncu ve bordodur. Düz renklerin dışında Nako Vals ebruli el örgü ipleri ile kendinden geçişli örgü çalışmaları tasarlanabilmektedir. Nako Vals ebruli el örgü iplerinin farklı renk karışımlarından oluşan yumakları piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. 

Nako Vals İp Fiyatları

El örgü ipi fiyatlarını belirleyen faktörler arasında; el örgü ipinin uzunluğu, el örgü ipinin ağırlığı, el örgü ipinin markası ve el örgü ipinin hammadde karışımı bulunmaktadır. Nako Vals fiyatı ise her bütçe için son derece uygundur. Nako Vals el örgü ipleri, örgü ipi satışının yapıldığı tuhafiye dükkanlarından kolaylıkla bulunabilmektedir. El örgü ipi satışı gerçekleştiren markalar ile popüler online alışveriş siteleri üzerinden de Nako Vals ip çeşitleri temin edilebilmektedir. Online satışlarda kampanya dönemlerinden faydalanılarak en ucuz fiyatlara Nako Vals örgü ipi çeşitleri satın alınabilmektedir. Çoklu veya toplu alımlar tekli alımlara göre çok daha avantajlı olmaktadır. 

Nako Vals İp ile Ne Örülür?

%100 premium akrilik Nako Vals el örgü ipleri ile yelek, hırka, kazak, panço, şal, bluz, atkı, boyunluk, bere ve patik gibi kişisel birçok ürün örülebilmektedir. Nako Vals ipleri ile örülen ürünler sonbahar ve kış aylarında kullanım için son derece idealdir. Her yaş grubundan kadın ve erkeğe yönelik birçok ürün tasarlanabilmektedir. Düz renklerin yanı sıra Nako Vals ebruli ipleri ile rengarenk ve cıvıl cıvıl örgüler yapılabilmektedir. Nako Vals ipleri ile kişilerin yaratıcılıklarına bağlı olarak çeşitli motifler oluşturulabilmektedir.

Nako Vals İp Nereden Alınır?

Nako Vals ipleri ile kişisel ürünlerin yanı sıra ev tekstilinin birçok alanında kullanılabilecek ürünler tasarlanabilmektedir. Nako Vals el örgü ipleri el örgü ipi satışının yapıldığı tüm tuhafiye dükkanları ile mağazalardan kolaylıkla bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra el örgü ipi satışının gerçekleştirildiği markaların resmi internet siteleri ile popüler online alışveriş sitelerinden de Nako Vals satın alınabilmektedir. Online satışlarda kampanya dönemlerinden faydalanılarak en uygun fiyatlara Nako Vals ip çeşitlerine ulaşılabilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.