Nako Süper İnci İp Fiyatları

Sırala
Toplam 135 ürün görüntüleniyor.

Nako Süper İnci İp Modeli

Nako Süper İnci el örgü ipi en çok tercih edilen ip çeşitleri arasında yer almaktadır. %25 yün ve %75 premium akrilik içeriklidir. Nako Süper İnci ipleri piyasada 100 gram ağırlığında ve 260 metre uzunluğunda satılmaktadır. Nako Süper İnci el örgü ipi ile örülen ürünler sonbahar, kış ve ilkbahar aylarında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. İp üzerinde tavsiye edilen örgü şişi numarası 4 - 4,5 iken, tığ numarası ise 2’dir. Nako Süper İnci ipleri ile örülen ürünler çamaşır makinesinde 30 dereceyi geçirmeden yıkanabilmektedir. Sererek kurutulmaları tavsiye edilmektedir. Nako Süper İnci el örgü iplerinin çeşitli kalınlıklarda çeşitleri bulunmaktadır.

Nako Süper İnci İp Çeşitleri

Süper İnci Nako ip çeşitleri piyasada kolaylıkla bulunabilmektedir. Nako Süper İnci Hit ipleri %25 yün ve %75 premium akrilik içeriklidir. Orta kalınlıkta bir iptir. Kazak, patik, hırka, bere, atkı, eldiven ve battaniye gibi birçok ürün yapılabilmektedir. Nako Süper İnci Narin ipleri de %25 yün ve %75 premium akrilik içeriğe sahiptir. Süper ince bir ip olması nedeni ile hem tığ hem de şiş örgülerinde tercih edilebilmektedir. Bluzlar, hırkalar, şallar gönül rahatlığı ile tasarlanabilmektedir. Nako Süper İnci Ottoman ise %70 akrilik, %25 yün ve %5 metalik polyester içerikli olarak piyasada satılmaktadır. 

Nako Süper İnci İp Renkleri

Nako Süper İnci ip renklerinin her yaş grubuna hitap eden son derece geniş renk skalası bulunmaktadır. En çok tercih edilen Nako Süper İnci renkleri arasında; hardal, gri, mor, yeşil, açık pudra, koyu kırmızı, pastel yeşil, kese kağıdı, ortanca, pembemsi pudra, petrol, badem içi, beyaz, siyah, deve tüyü, begonvil, mint, ekru, çağla yeşili, gülgoncası, mürdüm ve gül kurusu bulunmaktadır. Nako Süper İnci Narin renklerinin ise en çok kullanılan renkleri; somon, açık mürdüm, altuni, gri melanj, üzüm suyu, bordo, haki, kot mavisi ve vizon olmaktadır. 

Nako Süper İnci İp Fiyatları

Örgü çalışmalarına merakı olan kişiler Nako Süper İnci fiyatını merak etmektedirler. El örgü ipi fiyatlarında belirleyici faktörler; örgü ipinin gramağı, uzunluğu, markası ve hammadde karışımı olmaktadır. Nako Süper İnci ip fiyatları ortalama bütçeler için oldukça uygundur. Nako Süper İnci ip çeşitleri örgü ipi satışının gerçekleştirildiği markalar ile online alışveriş sitelerinde dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Kampanya dönemlerinde en ucuz fiyatlara Nako Süper İnci ip çeşitleri satın alınabilmektedir. 

Nako Süper İnci İp ile Ne Örülür?

Nako Süper İnci el örgü ipi yün ve premium akrilik karışımlıdır. Nako Süper İnci ipleri ile örülen ürünler ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilmektedir. Nako Süper İnci ipleri ile kazak, yelek, şal, bere, atkı, hırka ve patik gibi kişisel ürünler örülebilmektedir. Kişisel ürünlerin yanı sıra aksesuar malzemelerinin yapımı ile ev tekstilinde de tercih edilebilmektedir. Piyasada Nako Süper İnci iplerinin geniş renk alternatifi ile son derece şık ve zarif örgüler oluşturulabilmektedir. 

Nako Süper İnci İp Nereden Alınır?

Nako Süper İnci el örgü ipi, örgü ipi satışının yapıldığı tuhafiye dükkanlarından satın alınabilmektedir. Ayrıca el örgü ipi satışının gerçekleştirildiği markaların resmi internet siteleri üzerinden de Nako Süper İnci ip çeşitleri temin edilebilmektedir. Online alışverişlerde dönemsel kampanyalardan yararlanılarak çok daha uygun fiyatlara Nako Süper İnci el örgü ipi çeşitleri satın alınabilmektedir. Tekli alımlara göre çoklu ve toplu alımlar daha avantajlı olduğu için tercih edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.